Karadeniz Pet

Kusumun bu saatte böyle uyuması normal mi?

• Konbuyu başlatan sibel
  • Başlangıç tarihi
S

sibel

Guest
Kusumun bu saatte böyle uyuması normal mi?

Ely1oZ.jpg
[/url][/IMG]

Gündüz benimkiler de kestiriyor arada, Belli saatlerde çok aktif oluyorlar belki yorgunluğunu atıyordur diye düşünüyorum.

Benimkiler de öğlen kestirirler birazcık. Biz insanlara bile öğle vakti uyku çöker. Normaldir.

Aynen benim ciftlerim de oyle. Bazen yerinde duramiyorlar bazen uyukluyorlar bende hasta mi oldular diye endişe ediyorum ama birden canlaniyorlar anlamadim gitti ;-)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Kusunuz cok sirin bu arada renkleri filan harika maşallah nazar degmesin saglikla büyüsün

bence normaldir dinleniyordur :) maşallah çok iyi görünüyor, takip edelim sürekli bu şekilde uyuyorsa sakin duruyorsa o zaman bi problem var denebilir

bazı gunler hep bu saatte eger ses yoksa odada uyuyor :) sanırım hasta degil ponçik^^

Normal korkacak bişi yok

kuş hic hasta gibi duruyormu taş gibi masallah dinleniyor o

Ayrıca o hazır satılan ballı krakerin allah belasını versin :)

Çok dogru o satılan ballı krakerleri kimse tavsiye etmiyor ben kendim yapmıştım on numara 5 yıldız yediler valla

saglikli gozukuyor ayrica çok guzel bir kuşun var renk uyumu falan harika

hahahah aynen zaten benim kus sevmedi tadına baktı yemedi yemek seçmekte bir numara görüldüğü üzre tombiş:D:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:45 --

saglikli gozukuyor ayrica çok guzel bir kuşun var renk uyumu falan harika

tesekkurler :) cok guzel gerçekten bayılmıştım ilk gördüğüm an.

Geri