Karadeniz Pet

Kuşumun Burnundan Kan geliyor

nognas

Yeni Üye
Merhaba, takım muhabbet kuşum var. Dişi kuşumun burnundan kan geliyor lakin burnu civarında pıhtılaşıyor ve koyu kırmızı olarak kalıyor. Kafes içerisinde burnuna zarar verebileceği bişey yok. Erkek kuşumla da iyi anlaşıyorlar. Yemesi içmesi gayet iştahlı mama ve koyduğum çeşitli yemleri iştahla yiyorlar. Erkek kuşumla bildiğiniz birbirlerine sarılarak uyuyorlar desem yeridir. :) Lakin burnu civarında 3-4 günde bir koyu kırmızı kan lekesi görüyorum. Mineral bloğun bir kısmına burnunu sürterek kanı oraya geçirmiş. Sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz ?

Acaba mineral blokların içinde sert bi cisim mi var ? Benim kuşumunda bu şekilde gözü kızarmıştı meğer gagataşının sabitlemek için içinde bulunan aparat yüzeye ckmış ona değdirdiği için olduğunu fark edip ckarmıştım.

Acaba mineral blokların içinde sert bi cisim mi var ? Benim kuşumunda bu şekilde gözü kızarmıştı meğer gagataşının sabitlemek için içinde bulunan aparat yüzeye ckmış ona değdirdiği için olduğunu fark edip ckarmıştım.
Mineral bloğu kontrol ettim hocam ama dediğiniz gibi sert bir tarafını göremedim. Bu arada bir de fotoğraf ekliyorum ustalarımız daha iyi yorumlar diye.

Ekli dosyalar

• photo5931695855977477568.jpg
    photo5931695855977477568.jpg
    218.7 KB · Görüntüleme: 31
Geri