petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun ceresi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cicikuş123 tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. cicikuş123

Arkadaşlar ben de 1 tane dişi kuş var 6-7 aylık galiba az önce farkettim ceresinin rengi yarısı kahverengi olmuş neden acaba yardımcı olur musunuz ? Hasta mı ? :confused::confused::confused:

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım biliğim çifleşme zamani geliyor ama bir foto koyarsan daha sağilikli bilgi verme sansımız olur dostum.

3. cicikuş123

Tamam resmini çekmeyi deneyeciğim . benim kuşum fotoğraf makinesi gördüğünde biraz huysuzlanıyor :)

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

telefonla da çekebilirisn dostum foto makinasi sart degil benımkiler deli oluyor pozlar veriyolar :D

5. cicikuş123

iyi tama telefonla çekiyim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

işte resimler o kadar çok anlaşılmıyor resimde çok az bir kahverengi oluş ama resimde tam net değil :/ :/ :/

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bence eş işiyor. kahve renki olunca çifleşmek istiyormuş kuşlar

7. cicikuş123

Tamam napalım artık bitane eş alıcaz yanına benim kuşum kaç aylık sizce bide yanına alacağım eş kaç aylık olsun ? :confused::confused::confused:

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

8 9 aylık gibi geldi bana yanına da 8 9 aylık bir eş alin cok kucuk olmasın eşi. birde kuşcuya da sorabilirsiniz götürme sansınız varsa. kuşu.

9. cicikuş123

Malesef Yok :/

Sayfayı Paylaş