petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsi ve ırkı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Aslı ÇAĞMEL tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Aslı ÇAĞMEL
    Gizli

1 hafta önce 1,5 aylık olduğu söylenilerek muhabbet kuşumu aldım.Ama cinsiyeti konusunda tam karar veremedim.hareketli bir kuş.Henüz elime gelmedi.Kafeste hareket halinde genelde.

#1 Aslı ÇAĞMEL, 17 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ocak 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Kusun erkek gibi gozukuyor

3. Anıl Çan
    Gizli

Dişi bence :)

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz erkek yaşı konusundada 1.5 2 aylık petshopcu doğru söylemiş.Önce kafes içinde elinizden yem yedirin ve parmağınıza çıkartmaya çalışın.Zaten daha küçük olduğundan kafesin içine elinizi sokarsanız bir süre bekledikten sonra zaten yavru olduğunuzdan ele gelecektir.Kafes içinde eğitimi tamamladıktan sonra kuşu dışarıya salmalısınız.Forumda muhabbet kuşunun nasıl evcilleştirileceği ile ilgili konu var.

5. Aslı ÇAĞMEL
    Gizli

Yorumunuz için teşekkürler.Kafese alışmıştı zaten çıkarınca tekrar geri giriyordu ben zorlamadan.Dediğiniz gibi elimde yem yiyince alıştı artık parmağıma da gelmeye başladı.

Sayfayı Paylaş