Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti ne acaba?

• Konbuyu başlatan sevdamesk
  • Başlangıç tarihi
S

sevdamesk

Guest
q8g6t.jpg

q8gcc.jpg

kuşum bu daha dün aldım ama yem yediğini görmedim. su içtiğini gördüm sabah sadece. yem yedi herhalde diye düşündüm. birde hiç sesi çıkmıyor. yanına yaklaşınca kaçıyor bu normal mi?

tam iyi bilmiyorum ama galiba dişi. Bilen arkadaşların yorumu daha kesin olabilir. Maaşallah bu arada çok cici :)

Bana 1,5 aylık dişi gibi geldi ama daha küçük olduğu için çokta emin değilim

Öncelikle kuşunuzun Yem yememesi ve Hiç Sesinin çıkmaması Gayet Normal.
Forumda Birçok arkadaşımız Sizin aynı sorunuzla ilgili birçok konu açtı ve herkesin Söylediğide Aynı :) O bakımdan Kalbinizi Ferah Tutun Telaşlanmayın Ve korkmayın. Kuşunuz 1-2 haftaya Alışacaktır.Ve zamanla Yeminide Yiyip Suyunuda İçecektir :)
Cinsiyetide Dişi

teşekkür ederim erkek dediler bana kandırmışlar beni :(

ben erkek olsun yavruyken eğiteyim istedim :( dişiler daha az konuşuyor değil mi?

emin ol kuşun çok güzel mubişler yavruyken üreticiler bile bazen cinsiyetleri karıştırıyorlar sadece sen aldığın o şirin mubişe ii bak

gaga taşı istedim bu resimdeki gibi bir şey verdiler kumluymuş. bunun dışında almam gereken bir şey var mı?

teşekkür ederim :) bende görünce çok sevdim ama dişi olmasına üzüldüm :( acaba yanına erkek alsam mı diyorum ama anlaşırlar mı onu bilmiyorum.

Geri