petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun cinsiyeti ne acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sevdamesk tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

kuşum bu daha dün aldım ama yem yediğini görmedim. su içtiğini gördüm sabah sadece. yem yedi herhalde diye düşündüm. birde hiç sesi çıkmıyor. yanına yaklaşınca kaçıyor bu normal mi?

2. Yener GÜNGÖR
    Gizli

tam iyi bilmiyorum ama galiba dişi. Bilen arkadaşların yorumu daha kesin olabilir. Maaşallah bu arada çok cici :)

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    Bana 1,5 aylık dişi gibi geldi ama daha küçük olduğu için çokta emin değilim

4. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Öncelikle kuşunuzun Yem yememesi ve Hiç Sesinin çıkmaması Gayet Normal.
    Forumda Birçok arkadaşımız Sizin aynı sorunuzla ilgili birçok konu açtı ve herkesin Söylediğide Aynı :) O bakımdan Kalbinizi Ferah Tutun Telaşlanmayın Ve korkmayın. Kuşunuz 1-2 haftaya Alışacaktır.Ve zamanla Yeminide Yiyip Suyunuda İçecektir :)
    Cinsiyetide Dişi

5. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

teşekkür ederim erkek dediler bana kandırmışlar beni :(

6. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

ben erkek olsun yavruyken eğiteyim istedim :( dişiler daha az konuşuyor değil mi?

7. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    emin ol kuşun çok güzel mubişler yavruyken üreticiler bile bazen cinsiyetleri karıştırıyorlar sadece sen aldığın o şirin mubişe ii bak

8. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

gaga taşı istedim bu resimdeki gibi bir şey verdiler kumluymuş. bunun dışında almam gereken bir şey var mı?

9. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    maşallah kardeş çok güzel kuş.sessiz olması normal.gaga taşı hakkında bilgim yok

10. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

teşekkür ederim :) bende görünce çok sevdim ama dişi olmasına üzüldüm :( acaba yanına erkek alsam mı diyorum ama anlaşırlar mı onu bilmiyorum.

11. sevdamesk
    Gizli

sevdamesk Guest

kuşun sürekli uyuyor olmasıda mı normal?

Sayfayı Paylaş