Karadeniz Pet

kusumun cinsiyeti ne arkadaşlar sizce

Sefa_58

Yeni Üye
simdiden teşekkürler

ssss.jpg

cok teşekkür ederim bana dişi dedilerde sorayım sizlere dedim 1 gün oldu alalı yavru demi ilk defa aldıgım için acemiyim :D

Valla ben erkeğe benzettim ustalar bide yorum yapsın yanılmış olabilirim :D

aynen yorum alalım saglam olsun :D bu arada baska bir baslık daha acmıstım ordaki konuyu nasıl siliyorum forumdan:(

Daha önce hiç konu silmeyi denemediğim için bilemiyorum:)

cok teşekkür ederim usta sence bu kuş kaç aylıktır

Aynen kesin cevap kuşunuz erkek
kuş 1`5 aylık

çok teşekkür ederim kendime alıstırmam için sürekli bu sekilde tutmammı gerekiyor peki yoksa hiç elime almayım kafestemi kalsın.

Kuşunuz erkek. Parmağınızda bu şekilde duruyorsa -bu henüz yavru olduğunu gösterir- çok fazla çaba sarf etmeden size kolayca alışacaktır.

Kuşunuz Dominant Baskın Parçalı Bir Kuştur Yavru Kuşlarda Cinsiyet Ayrımı Kafa Karıştırır Özellik İle Çekinik Parçalı Kuş Ve Baskın Parçalılarda Bu Yavrular Genel Olarak Bu Tür Yavru Kuslarda 5 6 Ay Geçmeden Yanıltabiliyor 1 2 Aylık Erkek Dediğimiz Kus 5 6 Aylık Oldugunda Dişi Oldugunu Gösterebiliyor Yavru Kuslar Yanıltır İnsanı Dediğinizin Tersi Çıkabilir Kuşunuz Erkek Ay Yaş Tahmini Yapmak Zordur Ben Sadece Kendi Ürettiğim Kuşuma Tam Olarak Kaç Aylık Oldugunu Söyleyebilirim Diğer Kuslar İçin 1 Bucuk Aylık 3 Aylık Demek Olmaz Yanlış Tahmin Olur Kuşunuz 8 Aydan Küçük Henuz Bir Yavru Ama 1 Aylık Ama 3 Aylık İyi Forumlar Dilerim

Geri