Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti nedir sizce?

janissaryy

Yeni Üye
O2nGdD.jpg

zRv6Ej.jpg

GnQd1Z.jpg

İyi akşamlar arkadaşlar, yeni bir kuş aldım , satan kişi erkek olduğunu söyledi, ama eşim bu dişi diyor. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Yerli paşalar gibi erkek hayırlı olsun.

Bence eşiniz haklı kuş dişi, burun deliklerinde beyazlık var buda dişi olduğunu gösterir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kuş dişi

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aklım karıştı şimdi. erkek mi dişi mi bu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

Arkadaşlar başka fikir vermek isteyen var mı?

Dişi bu ya çok belli. Burun deliklerinde beyazlık var.

Disi disi disi disi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence beklemekte fayda var. 2 hafta sonra tam belli olacaktır.

Arkaaşlar aradan yaklaşık iki hafta geçti ve kuşumuzun cere renginde değişmeler oldu. Sizlere bugünkü haliyle resimleyip tekrar sormak istiyorum. Sizce cinsiyeti nedir?
1PygrN.jpg

vzEpR4.jpg

nP7W2M.jpg

Biraz erkeğinkine yaklaşmış ama genede dişi derim

O2nGdD.jpg

zRv6Ej.jpg

GnQd1Z.jpg

İyi akşamlar arkadaşlar, yeni bir kuş aldım , satan kişi erkek olduğunu söyledi, ama eşim bu dişi diyor. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bu kuşa dişi diyen bir daha kuş falan beslemesin bence %1Milyon erkek bu. Neye dayanarak dişi diyebiliyorsunuz sayın arkadaşlar ?? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Arkaaşlar aradan yaklaşık iki hafta geçti ve kuşumuzun cere renginde değişmeler oldu. Sizlere bugünkü haliyle resimleyip tekrar sormak istiyorum. Sizce cinsiyeti nedir?
1PygrN.jpg

vzEpR4.jpg

nP7W2M.jpg

Bunlar mı güncel foto yukardakiler mi ??

Kus disi bencede

iyi de arkadaşım :) cere değişmiş diyor kuş daha ilk fotoda dişi olduğunu belli etmiş

Geri