Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti nedir

• Konbuyu başlatan Yılmaz Gazi
  • Başlangıç tarihi
Y

Yılmaz Gazi

Guest
t00uv.jpg

t00uh.jpg

t00w3.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Bu iki kuşumun cinsiyeti nedir ?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Sağdaki erkek de solu fazla anlayamadım kardes

kuslarınızın ikisi de dişi.

soldaki kesin dişide sağdakinde kararsız kaldım............

Sarı kuşun ceresi maviye dönebilir mi ?
Yetiştiricilik ve üretim yapan arkadaşlar sizlerden yorum bekliyorum.

Allah allah sağdaki bana erkek gibi geldi ama ustam dişi demiş vardır bi bildiği :)

arkadaşlar, sarı olan kuşu değiştireyim mi ?
İki kuş içinde dişi diyen arkadaşlar var.
İçimden bir histe, sarı kuşun ceresi mavi olacak diyor.
Alışmıştık kuşlara....

Kuşların ikiside dişi yavru almayı filan düşünmeyin

son birşey sorayım,
bu kuşlar yaklaşık 4 aylık. Bunların cereleri tam olarak ne zaman, kaç aylıkken koyu mavi ya da krem/beyaz/kahverengi olur. Sarı kuş erkek olacak gibi geliyor bana, onun için soruyorum.

ikiside çok güzel değiştirmeyin bence ikiside dişi çıkarsa ayrı eş alırsınız en fazla

17-26-1076

52.1 An average of at least 1200 Ibf or 5338 N or 544 kgf shall be necessary to crush finished solid No. 14 AWG Type XHHW wire to the point that the conductor contacts the earthgrounded metal of the testing machine. An average of at least 1800 Ibf or 8007 N or 816 kgf shall be necessary to crush finished stranded No.
5.8 Insulation fallin . ,UL 1973 Download.26. 5,UL 1479.11.1.1 After conditioning at a temperature of 25 ?? for 4 h the insulation or jacket of a wire cable or assembly shall not show any cracks nor shall any thread or threads of a fibrous covering of a wire cable or assembly show any breaks. Compliance shall be determined in accordance with the test Cold bend in UL 2556 CSA C22.2 No. 2556 or NMXJ193ANCE.
????????

mah6j4514

582 All sizes of finished multipleconductor Type XHHW XHH RH RHW and RHH cables -

Gerekli bilgi verilmiş, kuşlarınız güzel maşallah.

Geri