petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Cinsiyeti ve Yaşı Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Hüseyin Sorucu tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Sorucu

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    1 aydan büyük dişi diye düşünüyorum fotolar tam net değil ama gagası beyaz gibi geldi öyle ise dişi daha yavru birde öneri yeni bir kafes alın hocam kefes çok küçük

3. Hüseyin Sorucu

dediklerinizi dikkate alıyorum hocam yarın tekrar çekicem .. kafesi büyütücem en kısa zmanda

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    1-2 aylık dişi gibi duruyor. Yalnız kafes küçük bide akıllı yemliği içten koyunca kuşun hiç hareket alanı kalmamış. Kafes alamıyorsanız akıllı yemliği çıkarıp dışarıdan yemlik takabilirsiniz.

#4 Kadir SEZGİN, 23 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 23 Mayıs 2014
  5. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kafes önemli kuş rahatlar en azından çok küçük geldi ilgilenin konusun aradan biraz zaman geçtiginde salın kuşu zamanlada size alışacaktır hayırlı olsun çokta tatlı :)

6. Hüseyin Sorucu

tamam hocam şimdi akıllı yemliği dışarı aldım yanlış takmışım .. erkek dediler çünkü kuş için bilmek istedim bunu .. yarın net foto atarım

7. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen dişi en fazla 3 aylık

8. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1

Arkadaşlarımın kafes için söylediklerine katılıyorum, ben bakarken darlandım kuşcağız napsın :)

Birde ekstradan söylemek isterim, lütfen ileride "hazır satılan ballı meyveli vitaminli denilen krakerleri" mubişinize yedirmeyin olur mu?

Maşallah pek şirinmiş kerata
    Sağlıkla, neşeyle mutlulukla uzun ömrü olsun

9. Hüseyin Sorucu

Tesekkur ederim o vitamin dediginiz neden sakincali acaba..

10. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    "Meyveli/ ballı / vitaminli kraker" dedikleri zıkkımlar sadece kimyasal yığını.
    Birbirine yapıştırmak için kimyasallar kullanılıyor ve hiç bir faydası yok.
    Bunun yerine forumda mevcut olan evde ballı kraker yapımını denemeni öneririm

Her şeyin doğalı güzel, vitaminlerinde

Burdana bakabilirsin --> http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/muhabbet-kuslariniz-icin-balli-kraker-yapimi-280.html

11. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Çok güzel ortaam :)

yada benim yaptıgımı yapabilir
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/mubislere-balli-kraker-yapma-zamani-19590.html

#11 g0rky06, 25 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 25 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş