petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Cinsiyeti ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Arkadaşlar Benim Kuşum Erkekmi Kızmı Bilmiyorum bide Yaşını bilmiyorum ilk 3 ay önce aldıgımız da 4bucuk aylık diye verdiler bazıları 1bucuk yasında diyor

Kız mı Erkekmi Bide Yaşını Merak Ediyorum :(

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz dişi. 1 yaşına yakın

3. armand0

armand0 Guest

Kuş dişi ve 1 yaş civarında gözlerde irisler meydana çıkmış ve kafasındaki çizgiler kaybolmuş

4. Mete AYVALI

5. eyunal

eyunal New Member

Beğenileri:
    0
    Senin kuşunda ki gibi soluk mavilikler olursa dişi ama koyu mavi olursa erkek diyebiliriz.

6. armand0

armand0 Guest

Video'da doğru söylenmiş Cere rengi Mavi olanlar erkek olur tabi bu albino lutinolar için geçerli değil onlarda mor gibi olur daha detaylı bilgiyi resimli olarak sitede mevcut biraz araştırırsanız bulursunuz.

Sayfayı Paylaş