Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyetini anlamadım

GamzeŞirip

Yeni Üye
W4X0Nq.jpg

Kuşumun cinsiyeti ne?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ama nasıl olur onu 4 ay önce aldım erkek diyerek verdiler hem çok ötüyor çok hareketli ve yaramaz hem de çok kötü ısırmıyor daha hızlı ama pek acıtmadan ısırıyor kızlar bu kadar hareketli olmaz diye biliyorum emin misiniz aldığım yere bir daha götüreyim bakalım

Ama nasıl olur onu 4 ay önce aldım erkek diyerek verdiler hem çok ötüyor çok hareketli ve yaramaz hem de çok kötü ısırmıyor daha hızlı ama pek acıtmadan ısırıyor kızlar bu kadar hareketli olmaz diye biliyorum emin misiniz aldığım yere bir daha götüreyim bakalım

bazı yavru kuşların cinsiyeti tam belli olmayabiliyor yani her an dişi ya da erkeğe dönüşenbilir ama bu kuşun cinsiyeti netleşmiş dişiye dönüşmüş ayrıca kuşunuzu vermeyin bence çok güzel bir kuş evcilleşince dişilerinde erkeklerden pek farkı kalmıyor ama konuşturmak isterim derseniz erkekler daha çabuk konuşur

Ya tabiki aldığım yere sorunca kız desede vermem o kadar alıştı ki bana şuan başımdayken yazıyorum gelip telefona konuyor dizime oturuyor çok alıştı ama yine de gidip o adamın yüzüne vuracağım babam takıntılı doğrusu erkek olsun diye ama tüm aile alıştık asla geri vermeyiz

Geri