Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı normalmi

anyela61

Yeni Üye
Arkadaşlar bugun kuşumun dışkısında böyle bişe gözlemledim. Açık kahverengi gibi sizce normalmi nesi var

Ekli dosyalar

• IMG_20170725_170815.jpg
    IMG_20170725_170815.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 34
Suyuna sirke koyun düzelme olmassa mesaj atarsınız.

kuşu aldığım yere söyledim şimdi kesinlikle sirke katma dedi ishal olmuş suyuna vitamini kes düzelir dedi

kuşu aldığım yere söyledim şimdi kesinlikle sirke katma dedi ishal olmuş suyuna vitamini kes düzelir dedi
Suyuna sirke koymanı şiddetle öneririm ve kuşa haşlanmış patates ver.(Eğer bana güvenmiyorsan yapacak birşey yok).Sadece vitaminle çözemessin.

her ihtimale karşı ense derisine 1 damla avimec yada vilmectin damlatın. 3 hafta boyunca haftada 1 damla olacak şekilde. suluğuna 4-5 damla beyaz sirke katın sorun düzelecektir. haşlanmış patates yada pirinç suyu geçici bir çözümdür. yemliklerdeki yami çıkarıp varsa dal darı da doldurabilirsiniz. işlenmemiş ham dal darı olması şartıyla.

Beyaz sirke bulamazsan normal sirkede sorunu çözer.

4-5 damla yeterli olur. 8 saatte bir değiştirmeyi unutmayın ama

her ihtimale karşı ense derisine 1 damla avimec yada vilmectin damlatın. 3 hafta boyunca haftada 1 damla olacak şekilde. suluğuna 4-5 damla beyaz sirke katın sorun düzelecektir. haşlanmış patates yada pirinç suyu geçici bir çözümdür. yemliklerdeki yami çıkarıp varsa dal darı da doldurabilirsiniz. işlenmemiş ham dal darı olması şartıyla.
üzüm sirkesi olurmu

Keşke resminide atabilseydiniz.

Rica Ederim @anyela61 hanım. Unutmayın bu ve buna benzer durumlarda sizin telefonunuz yok ise en yakınınızdan rica edip foto yüklerseniz daha isabetli ve daha doğru bir yol izlemiş oluruz. tekrardan geçmiş olsun.

Resmi bu

Ekli dosyalar

• IMG_20170725_213436.jpg
    IMG_20170725_213436.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 27
Telefondan erişim sağlıyorsanız konu aç butonunun yanındaki ekle butonuna tıklayın. bilgisayardan erişim sağlıyorsanız resim yükle butonunu kullandığınız takdirde resimi görebiliriz. mesajınızda resim ekli değil.

Geri