petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Gözünde Mantar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar bana emanet bir kuş var. Kuşun gözleri gün geçtikçe küçüldü kapanmaya başladı. İki gözünde de mantar var. Ne yapmam gerekiyor?

2. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

ustam siz de mutlaka biliyorsunuzdur teramycin diye bi merhem var ustalarımız onu öneriyor ama gözlerinde olduğu için biraz sıkıntılı olabilir benim görüşüm gözün içine değdirmeden mantar kısmına sürmenizdir Allah kolaylık versin geçmiş olsun

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kuşun fotosunu eklersen uzaman arkadaşlar daha net birşey söyler dostum...

4. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Evet gaga falan olsa kremi süreceğim ama göze nasıl kullanılır bilmiyorum. Saol yorumun için

5. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

teramycin göz merheminin kuşun gözünün içine de bir zararı olmaz

6. ismail kaan
    Gizli

Ustan bence kulak çöpüyle felan olabilir.Bu hastalıkları duyunca içim yanıyo İNŞ. RABBIM izin verirde düzelir

7. Abdullah AKBULUT
    Gizli

terramicyn kremin göz ve deri için olanı var.siz göz için olanını eczanelerden 1 tl karşılığında temin edebilirsiniz.günde 2 3 defa sürün gözünün içine gitmemesine dikkat edin yine de.1-2 haftaya iyileşir ne kadar erken tedaviye başlarsanız işiniz o kadar kolay.ayaklarında da mantar başlangıcı varsa vazelin kullanabilirsiniz

8. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim arkadaşlar ilacı bugün temin etmeye çalışacağım

9. M, Selim Dogan
    Gizli

Gecmis olsun kardesim

10. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

nasıl oldu iyileştimi?

11. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Terramicyn sürebilirsin ama çok dikkatli olman lazım kulak çubuğu ile sürmeni tavsiye ederim göz ile temas edildiğinde zarar verebilir geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsınız

Sayfayı Paylaş