Karadeniz Pet

Kuşumun Gözünde Mantar

Ekincan EROL

Emektar Üye
Arkadaşlar bana emanet bir kuş var. Kuşun gözleri gün geçtikçe küçüldü kapanmaya başladı. İki gözünde de mantar var. Ne yapmam gerekiyor?

ustam siz de mutlaka biliyorsunuzdur teramycin diye bi merhem var ustalarımız onu öneriyor ama gözlerinde olduğu için biraz sıkıntılı olabilir benim görüşüm gözün içine değdirmeden mantar kısmına sürmenizdir Allah kolaylık versin geçmiş olsun

kuşun fotosunu eklersen uzaman arkadaşlar daha net birşey söyler dostum...

ustam siz de mutlaka biliyorsunuzdur teramycin diye bi merhem var ustalarımız onu öneriyor ama gözlerinde olduğu için biraz sıkıntılı olabilir benim görüşüm gözün içine değdirmeden mantar kısmına sürmenizdir Allah kolaylık versin geçmiş olsun

Evet gaga falan olsa kremi süreceğim ama göze nasıl kullanılır bilmiyorum. Saol yorumun için

teramycin göz merheminin kuşun gözünün içine de bir zararı olmaz

Ustan bence kulak çöpüyle felan olabilir.Bu hastalıkları duyunca içim yanıyo İNŞ. RABBIM izin verirde düzelir

terramicyn kremin göz ve deri için olanı var.siz göz için olanını eczanelerden 1 tl karşılığında temin edebilirsiniz.günde 2 3 defa sürün gözünün içine gitmemesine dikkat edin yine de.1-2 haftaya iyileşir ne kadar erken tedaviye başlarsanız işiniz o kadar kolay.ayaklarında da mantar başlangıcı varsa vazelin kullanabilirsiniz

Teşekkür ederim arkadaşlar ilacı bugün temin etmeye çalışacağım

Terramicyn sürebilirsin ama çok dikkatli olman lazım kulak çubuğu ile sürmeni tavsiye ederim göz ile temas edildiğinde zarar verebilir geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsınız

Geri