Karadeniz Pet

Kuşumun Gözüne Birşey Oldu Lütfen Yardım Edin

• Konbuyu başlatan eses26
  • Başlangıç tarihi
E

eses26

Guest
nY7P5M.jpg
lB7Y2X.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:56 -->-> Daha önceki mesaj 01:53 --

Arkadaşlar kuşumun gözüne bir baktım gözünün etrafı çok hafif şişmiş ve genelde kapalı tutuyor o gözünü. Göz için kullanılan terramycin kremden sürdüm ama çok korkuyorum bir bilgisi olan aydınlatır mı beni bu konuda geçer mi veya ne yapmam gerek.

(Acill) Kuşumun Gözüne Birşey Oldu Yardım Edin Lütfen

NYqVAQ.jpg

Arkadaşlar kuşumun gözüne bir baktım gözünün etrafı çok hafif şişmiş ve genelde kapalı tutuyor o gözünü. Göz için kullanılan terramycin kremden sürdüm ama çok korkuyorum bir bilgisi olan aydınlatır mı beni bu konuda geçer mi veya ne yapmam gerek.

Kuş tüyde sanırım. Ağır geçiriyor olabilir. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Ustalar mutlaka yorum yapacaktır...

Gözü enfeksiyon kapmış olanilir. Aynısefaa ve rezene çayıyla kompres yapabilirsiniz. Şimdi ne durumda?

[ımg]http://i.hizliresim.com/ny7p5m.jpg[/ımg][ımg]http://i.hizliresim.com/lb7y2x.jpg[/ımg]

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 01:56 -->-> daha önceki mesaj 01:53 --[/sıze]

arkadaşlar kuşumun gözüne bir baktım gözünün etrafı çok hafif şişmiş ve genelde kapalı tutuyor o gözünü. Göz için kullanılan terramycin kremden sürdüm ama çok korkuyorum bir bilgisi olan aydınlatır mı beni bu konuda geçer mi veya ne yapmam gerek.

önemli tedavi. Kuşlarda göz hastalığı olduğu gibi birçok sebebi vardır mantar başta olmak üzere enfeksiyon. Iltihaplanma. Kavga esnasında darbe alma. Göz kaşıntısı vs. şimdi size önereceğim çok basit bir tedavi yöntemi. Gerek kuş gerek insan sağlığı ilin kullanılan çok amaçlı zararsız anında etki edebilen urunun nasıl kıullanılacağını yazacağım umarım bu durumda olan arkadaşlarım deneyip faydasını gorur. Ilk önce ellerimizi güzelce yıkayıp rahatsız olan kuşumuzu elimize alıp (blefaroshampoo) dan parmak ucuna biraz damlatıp göze hafif masaj yaparak uyguluyoruz 30 sn kadar. Sonra gazlı bezi ılık su ile ıslatıp gozu hafifçe temizliyoruz. Ve son olarak çok azcık vazelin surup operasyonu bitiriyoruz. Blefaroshampoo eczanelerde bulunup fiyatı 30 lira civarında. Sadece kuş için değil kendiniz içinde deneyin farkına varacaksınız

Bendede benzer bir sorun var 5 gün boyunca gentagut göz damlası kullandım düzelir gibi oldu şu an geri nüksetti,teramisin göz merhemi aldım araştırmalarım sonucu onun yararlı olcağını öğrendim onu deniyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:01 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

önemli tedavi. Kuşlarda göz hastalığı olduğu gibi birçok sebebi vardır mantar başta olmak üzere enfeksiyon. Iltihaplanma. Kavga esnasında darbe alma. Göz kaşıntısı vs. şimdi size önereceğim çok basit bir tedavi yöntemi. Gerek kuş gerek insan sağlığı ilin kullanılan çok amaçlı zararsız anında etki edebilen urunun nasıl kıullanılacağını yazacağım umarım bu durumda olan arkadaşlarım deneyip faydasını gorur. Ilk önce ellerimizi güzelce yıkayıp rahatsız olan kuşumuzu elimize alıp (blefaroshampoo) dan parmak ucuna biraz damlatıp göze hafif masaj yaparak uyguluyoruz 30 sn kadar. Sonra gazlı bezi ılık su ile ıslatıp gozu hafifçe temizliyoruz. Ve son olarak çok azcık vazelin surup operasyonu bitiriyoruz. Blefaroshampoo eczanelerde bulunup fiyatı 30 lira civarında. Sadece kuş için değil kendiniz içinde deneyin farkına varacaksınız

bu tedavi yöntemini kaç gün uygulamamız gerek

Bendede benzer bir sorun var 5 gün boyunca gentagut göz damlası kullandım düzelir gibi oldu şu an geri nüksetti,teramisin göz merhemi aldım araştırmalarım sonucu onun yararlı olcağını öğrendim onu deniyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:01 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

bu tedavi yöntemini kaç gün uygulamamız gerek

1 gün sadece bir kez değişim olmazsa ertesi gün de yapılabilir. Göz damlası herşey değildir gozunu kaybedebilir damla ile.

(Acill) Kuşumun Gözüne Birşey Oldu Yardım Edin Lütfen

NYqVAQ.jpg

Merhaba benim kuşumun göz kenarında da aynı şey olmuştu fazla kaşayıp kanatıyordu mantar olduğunu söyleyip bir krem verdi kuşçu onu uyguladık ve geçti eğer mantar olduğunu düşünüyorsanız ilaç ismi ve fotoğrafı atarım

Geri