Karadeniz Pet

Kuşumun gözüne ne oldu :(

• Konbuyu başlatan Ahmet Yıldırım
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yıldırım

Guest
lBLq5p.jpg

AZEDWX.jpg

Mantar sanırım benim kuşumunda başına gelmişti. Mantar ilacı kullandım tekrarladı bu sefer gözünün altı felanda şişmişti. Bebek pomadları ile göz damlası iyi gelmişti ama siz bir mantar kremi kullanın derim tekrarlar ise buradaki ustaların size önereceği ilaçlar vardır elbet.

mantara benziyor bu mantardan kurtulmanın ve tekrarlamanın en iyi yolu kuşların kafes temizliğini yaparken tünek,yemlik ve suluklarıda memizlemek gerekli özellikle tahta tünekleri ince zımpara ile üzerindeki pisliği tamamen temizleyin kuş ilaçlarla iyileşse bile kendisini sürttüğü yerden tekrardan bulaşıyor

Ne tür ilaçlar kullanmalıyım. Üstatlardan öneri bekliyorum.

mantar ilacı krem şeklinde genelde yuvarlak kutuda oluyor kuşun gözüne deydirmeden göz cevresine süreceksiniz kullanımı kolay ve 3-5 tl civarında

Sürekli gözünü kaşıyor. tüneğine kafesine sürerek..

Eczaneden göz damlası alacağım.

Benimde kuşumun bu gün gözünde bir değişme oldu aynı arkadaşın ki gibi bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Dostum kuşunun gözünde bir değişiklik var mı iyileşme olduysa bilgilendirebilir misin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

terramycin sürdüm göz kremi iyi gelir mi arkadaşlar uykularım kaçıyor kuşuma bir şey olacak diye yardımcı olun arkadaşlar.

Geri