petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun gözüne ne oldu :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yıldırım tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Faruk ÖZÖKTEM

Mantar sanırım benim kuşumunda başına gelmişti. Mantar ilacı kullandım tekrarladı bu sefer gözünün altı felanda şişmişti. Bebek pomadları ile göz damlası iyi gelmişti ama siz bir mantar kremi kullanın derim tekrarlar ise buradaki ustaların size önereceği ilaçlar vardır elbet.

2. kartall82

kartall82 Guest

mantara benziyor bu mantardan kurtulmanın ve tekrarlamanın en iyi yolu kuşların kafes temizliğini yaparken tünek,yemlik ve suluklarıda memizlemek gerekli özellikle tahta tünekleri ince zımpara ile üzerindeki pisliği tamamen temizleyin kuş ilaçlarla iyileşse bile kendisini sürttüğü yerden tekrardan bulaşıyor

3. Ahmet Yıldırım

Ne tür ilaçlar kullanmalıyım. Üstatlardan öneri bekliyorum.

4. kartall82

kartall82 Guest

mantar ilacı krem şeklinde genelde yuvarlak kutuda oluyor kuşun gözüne deydirmeden göz cevresine süreceksiniz kullanımı kolay ve 3-5 tl civarında

5. Ahmet Yıldırım

Sürekli gözünü kaşıyor. tüneğine kafesine sürerek..

Eczaneden göz damlası alacağım.

6. eses26

eses26 Guest

Benimde kuşumun bu gün gözünde bir değişme oldu aynı arkadaşın ki gibi bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

Dostum kuşunun gözünde bir değişiklik var mı iyileşme olduysa bilgilendirebilir misin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

terramycin sürdüm göz kremi iyi gelir mi arkadaşlar uykularım kaçıyor kuşuma bir şey olacak diye yardımcı olun arkadaşlar.

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konunuzu taşıdım

Sayfayı Paylaş