Karadeniz Pet

kusumun ilk konusmaları (videolu) :)

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Bicirim konusurken :) - YouTube yaklasık 2 aydır benimle:) videoda askım cicikus diyo yeni kelimeler de ögreticem insallah:) bunlarda resimleri :D
nY2bNg.jpg
PvB72Q.jpg
zQYGOD.jpg
8mQ6oQ.jpg
Z2J5RZ.jpg

Son düzenleme:
Maşallah. Günlük ne kadar ilgiyle konuştu acaba. Bizde öyle yapalım

Saolun ben tahmini gunde 10 15 dakka cicikus askim falan demisimdir araliklarla ama ozelliklle omzuma konup kafasini azima sokucak gibi yaklastiginda sizinki de bikac gune konusur sanirim dinlemek istiyo oyle ypinca. bi kac gun sonra konusmaya calistigini fark ettim

Saolun ben tahmini gunde 10 15 dakka cicikus askim falan demisimdir araliklarla ama ozelliklle omzuma konup kafasini azima sokucak gibi yaklastiginda sizinki de bikac gune konusur sanirim dinlemek istiyo oyle ypinca. bi kac gun sonra konusmaya calistigini fark ettim

Oyuncağı varmıydı bu süreçte ve akşamlarımı konuştunuz :)

Kusunuzu kendinize alistirin fakat kendinize bagimli yaparsaniz ilgisiz kaldiginda çarçabuk strese girer. Oyuncagi olması kendi kendine oyun oynayip vakit gecirebilmesi de önemli bence. Kendiniz ilgileneceğiniz zaman oyuncakları alirsiniz olur biter :) maşallah bu arada.

Benim kuşum onunla konuşurken dikiliyor gagası o sakal gibi olan tüylerinin içine giriyor sanki oda ben konustukca ötüyor acayip acayip sesler çıkarıyor sizce konuşma cabasımı bu ama sizin kuş gibi haraketler yapmıyor elime omzuma yanıma geliyor tam olarak 2 aylık oldu 2 haftadır da benimle birlikte

Hocam maşallahta videoyu izledimde bilgisayardaki film neydi öyle kuş piskopat olacak :).