Karadeniz Pet

Kuşumun ırkı nedir acaba?

Snm232323

Meraklı Üye
Az önce kuşların ırklarına bakıyordum ve ilginç bir şekilde kuşumun jumbo yada jumbo kırığı olduğunu düşünmeye başladım. Yerli ırka benzemiyor bol benekli jumbo gibi ve boyu da oldukça uzun. Siz ne dersiniz? Jumbo mu yoksa kuşum??

Ben kusunuzun yerli olduğunu düşünüyorum

Vallahi kardeş biraz benziyor gerçekten kırma olabilir.Maşallah bu keretaya çok tatlı.

Yerli kusunuz, bakimli olduğundan tombullasmistir.
Keyifle besleyin.

Vallahi kardeş biraz benziyor gerçekten kırma olabilir.Maşallah bu keretaya çok tatlı.

Çok sağolun tesekkür ederiz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Yerli kusunuz, bakimli olduğundan tombullasmistir.
Keyifle besleyin.

Peki öyle diyorsanız yerlidir tesekkür ederim. Kabuksuz mavi boncuk yemden alıyorum hep. Haftada 1 yumurta beyazı veriyorm sadece. Çok da beslediğim söylenemez tontişi. İnşallah kabuksuz yem yeterli oluyordur. Tesekkürler

Çok sağolun tesekkür ederiz:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:46 --

Peki öyle diyorsanız yerlidir tesekkür ederim. Kabuksuz mavi boncuk yemden alıyorum hep. Haftada 1 yumurta beyazı veriyorm sadece. Çok da beslediğim söylenemez tontişi. İnşallah kabuksuz yem yeterli oluyordur. Tesekkürler

Kardeş benimki yemden başka bir şey yemiyor yumurtayı nasıl veriyorsunuz nasıl alıştırdınız?

Rica ederim, kabuksuz yem olduğu için çok yiyor olabilir.
kabuklu karışık yemi tavsiye ederim. Bakımlı olduğu tüy
parlaklığından da belli zaten. Yumurta iyi gelir ,faydali.

jumbo kırığına benziyor

Geri