Karadeniz Pet

Kuşumun kafesi ve aksesuarları nasıl?

Rassien

Onursal Üye
Kuşumun kafesi ve düzeni nasıl arkadaşlar eğer eksik ve yanlış bir şey varsa söyleyin ayrıca önerilerinizide beklerim bunun dışında vitaminini yemini oyuncaklarını kumunu vb. aksesuarlarını koydum
yem olarak açık yem vitamin olarak deep fix multisol multivitamin kullanıyorum
annemin yazmasını kafes örtüsü olarak kullanıyorum :D
kumu ise kafesteki boş kaba koyuyorum
tavsiyelerinizi beklerim şimdiden teşekürler

EQ034n.jpg

GbJ3a2.jpg

Ld6Qro.jpg

4Yn0BG.jpg

jzDB9L.jpg

Son düzenleme:
Kuşumun kafesi ve düzeni nasıl arkadaşlar eğer eksik ve yanlış bir şey varsa söyleyin ayrıca önerilerinizide beklerim bunun dışında vitaminini yemini oyuncaklarını kumunu vb. aksesuarlarını koydum
yem olarak açık yem vitamin olarak deep fix multisol multivitamin kullanıyorum
annemin yazmasını kafes örtüsü olarak kullanıyorum
kumu ise kafesteki boş kaba koyuyorum
tavsiyelerinizi beklerim şimdiden teşekürler

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...sumun-kafesi-ve-aksesuarlari-nasil-25015.html

Son düzenleme:
Suanki kafesin içindekiler yeterli. Kafes Zaten kücük öbür oyuncakları takmayın. Dar olur tavsiyem biraz daha büyük kafes almanızdır iyi forumlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
sanıyorum tek kuş ama yavruluk bile var birde selpak burnu akınca silsin diye daha ne olsun:D

Suanki kafesin içindekiler yeterli. Kafes Zaten kücük öbür oyuncakları takmayın. Dar olur tavsiyem biraz daha büyük kafes almanızdır iyi forumlar...

dışardaki oyuncakları dışarda oynuyor kafeside yanına eş alınca değiştirmeyi düşünüyorum teşekür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

sanıyorum tek kuş ama yavruluk bile var birde selpak burnu akınca silsin diye daha ne olsun:D

:D kuşumu çok seviyorum benim 3. kuşum ama ilk iki kuşum ben küçükken ölmüş yani benim ilk kuşum diyebilirm çok düşüyorum üstüne

Geri