petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun kalbi çok hızlı atıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Minel GÜLER tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Minel GÜLER

Merhaba arkadaşlar,bu gün durup dururken kuşumun kalbi çok hızlı atmaya başladı gagasını sürekli açıp kapadı baştan susamış olabilir diye düşündüm henüz yeni aldığım için yerini bulamamıştır falan diye daha sonra küçük bir tasa su koydum aşağı inmek istemeyince tüneği indirdim orda tası buldu ağzına suyu 1 yudum bile almadı gibi bişey oldu susamamış demek ki peki neden olabilir odamda duruyor bir şeyden korkması da mümkün değil uzun süreli olduğu için korktum,neden böyle yaparlar bilgisi olan varmı

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşu yeni aldıysan heyecan ve korku olabilir.
    Sıcaklardan olabilir.
    Birkaç gün gözleyip devam ederse ona göre veterinere gösterebilirsin.

3. Minel GÜLER

Kuşu alalı 1 hafta oldu,sakinleştirmek için parmağımı uzattığımda biniyor yabancılık çekmiyor inşallah düzelir şu an uyuyor ilerlerse hemen götüreceğim,teşekkür ederim

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Yavru mu kuş? Fotoğraf var mı?
    Kuş yeniyse ortama alışması için en az bir hafta daha lazım.

5. Emre Albayrak

Benim kuşumu alalı 15 gün oldu kafese parmağımı getirince kafeste dört dönüyor. deliriyor adeta 5 aylık bu arada.

6. Minel GÜLER

Kuşumuz bu :) Henüz tam olarak alışamadı yani eskiden ötmezdi,elime falan gelmezdi fakat artık bunları aştık yavaş yavaş alışıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Dişi mi erkek mi

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  8. Minel GÜLER

9. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  10. Minel GÜLER

Yani bir problem hastalık falan yoktur değil mi? Çok dikkatli bakmaya çalışıyorum çok ilgileniyorum :confused:

11. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
  12. Minel GÜLER

Tüm sorularımı özenle yanıtladığınız için çok teşekkür ederim,içime su serptiniz resmen :eek::)

13. Emre Albayrak

erkek olduğu söyleniyor.

14. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Kuşunuz yeni olduğu için heyecanlanması özellikle sizin kafese yaklaştığınızı görünce kalbinin daha da hızlanması normal çekiniyor korkuyor. Bir süre rahat bırakın size ve ortama alışsın daha sonrasında biraz uzaktan yada yavaşça yaklaşıp biraz yakından yumuşak seslle konuşup onun sizi benimsemesini sağlayabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:03 --

Kuş erkek bu arada.

15. Minel GÜLER

Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu hızlı kalp atışı

,
  2. Muhabet kuşun kalbi kaç atyor

,
  3. yavru muhabbet kuşlarının kalbi