Karadeniz Pet

Kusumun kanadi incindii nolursunuz bişey yapın

Esra48

Meraklı Üye
Kusum cok simarik oldugundan farkedilmeden kanadi incindi ucamiyor resim ekledim arada halsiz düşüyor ama oynamaya da yemeye de calisiyo eski hali kalmadi tabi lutfen yardım edin burnundan da sümük akmaya basladi tekrardan

Gorunuyormu

Ekli dosyalar

• 20180520_143826.jpg
    20180520_143826.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 30
D vitamini de içeren bir multivitamin takviyesi yapın kuşa. Suluğuna dört damla katın.

İncinme ile alakalı konuları inceledim, vitamin kullanımı var genelde. Bir kanadı aşağısa mı?

Ben de kafesten cikarmayayimmi napayim kabarik duruyo o zmn :( hareketleri kisitli oldugu için kafeste tunek de cikamiyo yem de yemez ztn sadece uyumaya giriyor kafese onun dışında hep salinikti serbestti simardi sonu bu oldu

Sarsam mi anlamadim napsam kusun icine kacti sesi fln hiç otmuyor eskisi gibi hareket etmiyor oylece duruyor cani aciyor heralde :( bide burun akıntısı basladi önceden hasta olmustu zor iyilestirdim yine burun akintisi basladi @Selçuk YÜKSEL @Hayvansever03

Ben de kafesten cikarmayayimmi napayim kabarik duruyo o zmn :( hareketleri kisitli oldugu için kafeste tunek de cikamiyo yem de yemez ztn sadece uyumaya giriyor kafese onun dışında hep salinikti serbestti simardi sonu bu oldu
Uçsun çok doğal bu nedenle kendinize de kuşa da sitem etmeyin:) kanadı düzelene kadar bir müddet dinlenmeye alın sadece. Selçul bey görürse konunuza yorum yapar. İmkanınız varsa veterinere götürün, merhem vs verebilir kuş çok daha kolay atlatır bu durumu.

Uçsun çok doğal bu nedenle kendinize de kuşa da sitem etmeyin:) kanadı düzelene kadar bir müddet dinlenmeye alın sadece. Selçul bey görürse konunuza yorum yapar. İmkanınız varsa veterinere götürün, merhem vs verebilir kuş çok daha kolay atlatır bu durumu.
2 tane veterinere goturdum korkmus dedi sakinleştirici verdi bide ic organlari zarar gormesin diye ilac sıktı sonra bitane daha goturdum o da 3 haftaya kadar duzelir yem yemezse getirin besleyelim demis bitane de kuscu abiye gittim oda yem yiyorsa sikinti yok dedi falan filan

bence panik yapmayın. bi yere falan çarptıysa korkmuş olabilir. o yüzden sessiz sakin kabuğuna çekilmiştir. nazikçe elinize alıp kanadını yavaşça açın bakalım. görüntüde bi fark var mı? hafif dokunun kanadına. kuş bağırıyor mu, acı çekiyor mu? anormal bi durum görmezseniz kafesine koyun karanlık bi yerde sakince uyusun, yormayın bu günlük. korkudan dolayı olduysa yarına bence eski haline döner. yarın uçmasına, dışkısına falan bakarsınız. ona göre probleminiz devam ederse yazarsınız buraya.

Geri