petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kanadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve sezer tarafından 9 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    herkese günaydın , abilerim , kardeşlerim 4 tane muhabbet kuşum var , hepsi uçuşurken bu kuşum uçamıyor kanadı yamuk duruyor havada dengesini kuramıyor , kendini ezik hissediyor dışarı cıkmak yerine kafesin bi köşesinde durmayı tercih ediyor. Düzelmesi için veterinerlere gittim ama hepsi 3 ün 5 in peşine düşmüş 3 kuruş kazanıcam diye anlamıyorum demek yerine şu ilac bu ilac + muayne ücreti falan hep tokatlıyolar. Resimlerini aşşağıya atıcam sizce bu kırık gibi birşeymi yoksa tüyümü eksik anlamadım , beni yönlendirebilceginiz istanbul / beylikdüzü yakınlarında biyer varmıdır ya da tavsiye edebilceğiniz bi tedavi yöntemi ?

Ekli Dosyalar:

#1 sezer, 9 Ekim 2016
    Son düzenleme: 10 Ekim 2016
  2. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    yardım edicek yokmu ?

Sayfayı Paylaş