petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun kuyruk kısmında şişlik çıktı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve sireno tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. sireno

sireno Guest

selam arkadaşlar muhabbet kuşumun kuyruk kesiminde şişlik çıktı tıpkı çıban gibi 1 değil 2 tane birden nedir neyin nesidir bilmiyorum lütfen çok acil yardım resmini çekip koyacaktım bu siteye ama nasıl olur bilmiyorum çıban sapsarı oldu

2. Alper BAKİ

Hızlı resim yaz googleye yükle oradan siteye resmini ordan paylaş bize linki hemen

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    resim yüklersen net konuşulur

4. sireno

sireno Guest

resimler bunlar bir tanesi iyi çıkmadı ama olsun genede koyayım [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] kuşu bu halde görmek gerçekten moral bozucu :(

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    of bune ya.veterinere götürdünüzmü

6. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Durum çok ciddi gibi görünüyor.Kuş komple problemli tüylerinin yapısında da sorun var.Acil olarak anlayan bir veterinere götürmeniz gerekiyor.

Umarım sağlığına kavuşur :(

Geçmiş olsun dileklerimle.

Sayfayı Paylaş