petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun nesi var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bekir DOĞU tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Bekir DOĞU

Bekir DOĞU New Member

Beğenileri:
    0
    1 ay öncesinde aldığım 2 aylık kuşum ilk geldiği günden beri çene atar gibi çıt çıt ses çıkıyor solunum yolu problemi yada astım olabilir mi? Sindirimle ilgili de olabilir mi? Birde dışkısında normal katı yanında çevresinde o kadar ıslaklık oluyorki su dökmüş gibi. Ama ishal değil. Nesi var bilemedim. Hastalıkta tecrübelilerden rica ediyorum. Bir cevap.

2. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    dışksının resmini ve kuşununzun resmini atarsanız daha güzel yorumlar alabilirsiniz ve daha net olur ;D

3. Bekir DOĞU

Bekir DOĞU New Member

Beğenileri:
    0
  4. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    kuşunuz ishal olmuş .o çıt çıt sesleri her kuş yapar. vıtamin kullanıp ishal ilacı verebilirsiniz .patates püreside verebilirsiniz ;)

5. Bekir DOĞU

Bekir DOĞU New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım sağolda ben ilk muhabbet bakmıyorum. Normalini bende biliyorum. Sesler doğal değil. İshalde değil.

Sayfayı Paylaş