petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun parmaklarla ilişkisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Toprak Akalın tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Muhabbet kuşum koko - YouTube

Vallahi parmağa alışmış mı tam anlamıyla bilemiyorum ki. Uçabilse, uçup parmağıma konsa alıştı alışmadı diyebileceğim de yorum yapamıyorum bu halde zorunluluktan geliyor da olabilir. :)

Videonun yarısında öksürdüğüm için sesi kapattım.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşunuz alışık sanırım eğitmeniz için daha iyi olacaktır , uçamaması kanatları çıkmamış vitamin kullanın daha sağlıklı olacaktır

3. Toprak Akalın

Kullanıyorum, alıp iki gün ustuste kullandim ama hangi sıklıkta vermem gerektiği hakkında biraz daha bilgi edinmem gerek sanırım

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 02:05 --

Peki şimdi kuş uçmaya başladığında parmağıma konması için neler yapabilirim? Elden yem yemiyor hiç bir şekilde, elime geliyor yemin üstüne basıyor aç aç ama gene de yemiyor. Parmağa konduruyoruz kondurmasına da kendisinin gelmesi lazım.

4. Hürkan YILMAZ

Öncelikle kuşunuzun güvenini kazanmışsınız maşşallah .Vitamini haftada iki gün iki damla olarak kullanıyorum ben her vitaminin kullanma talimatı vardır onada bakabilirsiniz.

5. Toprak Akalın

Toz var bende.

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk

6. Hürkan YILMAZ

Malesef tozlar hakkında bilgim yok ama kullanım kılavuzu olması gerek baktınızmı.

Sayfayı Paylaş