Karadeniz Pet

Kuşumun tuyleriyle alipveremedigi ne?

Berk Sero

Yeni Üye
http://hizliresim.com/a0y9qg
http://hizliresim.com/3P1r25

Kusum surekli kanat tuylerini yoluyor. Bir aralar karninida yoluyodu ancak karni ufak ufak duzelmeye baslamis. Kanatlariyla surekli oynuor yeni tuylerinin cikmasina izjn vermiyor. Duzenli olarak kullandigimiz vitaminler bunlar. Yem harici hicbiseye yaklasmiyor. Ornegin elma mama gibi seyleri hic yemiyor. Kus konusuyor keyfi yerinde gibi ama tuylerini cok hirpaliyor. Yemini degistirdim hergun suyunu degistiriyorum taze koyuyorum. Salincak alip koydum icine neden boyle yapiyor. Kafesinde yerini degistirdim temizledim. Herseyi tertemiz ama neden boyle yapiyor yardimci olabilecek var mi?

Son düzenleme:
Bitlenmis olabilir toz yada sprey kullanman gerekebilir.... daha bilgili abiler sana yardimci olacaktir.... gecmis olsun

Bitlenmis olabilir toz yada sprey kullanman gerekebilir.... daha bilgili abiler sana yardimci olacaktir.... gecmis olsun

Tunekleri kontrol ediyorum kanatlarina falanda baktim bit goremedim hic

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Havuca alismasi icin bir miktar havuc rendeleyip iki yemligede koydum. Havucun uzerinede yem serptim. Umarim alisir kusum yemden baska bisey yemiyor diger besinlerede ihtiyaci var sanrm.

parazit olabilir Chrysamed Vet kullanıyorum haftada 2 defa bit parazit bişe bırakmıyor parazıte olmayabilir kuşunuz tüy yolmaya alışmıştır huy edinmişte olabir bunu unuturmanız lazım ona kendine ciddi zararlar verebilir.

parazit olabilir Chrysamed Vet kullanıyorum haftada 2 defa bit parazit bişe bırakmıyor parazıte olmayabilir kuşunuz tüy yolmaya alışmıştır huy edinmişte olabir bunu unuturmanız lazım ona kendine ciddi zararlar verebilir.

Ne sorunu var anlayamadim ya. Tuylerini yolmaktan zevk aliyor sanki. Nasil unutturablrm ne onerirsiniz

Kuşunuz Tek İse Yanına Eş Alın Eş istemiyorsanız İlgi Duyacagı Oyuncaklar Alın Farklı Şeylere Yönlendirin Tüylerini Yolarken Görüdügünüzde izin vermeyin. Ama Parazitende olabilir ilk parazit ilaci kullanın yararı olmaz ise bu yolu denersiniz.

Kuşunuz Tek İse Yanına Eş Alın Eş istemiyorsanız İlgi Duyacagı Oyuncaklar Alın Farklı Şeylere Yönlendirin Tüylerini Yolarken Görüdügünüzde izin vermeyin. Ama Parazitende olabilir ilk parazit ilaci kullanın yararı olmaz ise bu yolu denersiniz.

Kusum tuylerini yolarken pist diye bagiriyorum birakiyor. Ama yine basliyo bende surekli sesleniyorum elimden geldigi kadar. Kusum pek yabanci cisimlre yaklasmiyor. Ama oyuncak alicam ve parazit ilacini peyshoptan mi alicam

evet Petshoplardan al interneten de getittirebilirsin.

Geri