Karadeniz Pet

Kuşumun yaptığı ilginç bir olay

• Konbuyu başlatan blackfalcon
  • Başlangıç tarihi
B

blackfalcon

Guest
Evde 2 saatliğine kimse yoktu tv açmıtım çıkarken yanlız hissetmesin kendisini diye normalde o saatte uyuklardı ama bu sefer biz evde yokken yemlikteki yemleri yerlere saçmış.Kuş daha yuvadan düşeli 10 gün kadar oldu bilen yada karşılaşan varmı böyle bir olayla söylemeyi unutmadan evden çıkmadan önce kafesin kapağını dalgınlıkla kapalı bırakmışım

Korkmuş da olabilir TV sesinden henüz yavru olduğu için de yapmış olabilir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Valla anlayamadım tv sesi öle yüksek de değildi ama

Bazen yapıyorlar ses aniden yükselirse falan ya da yavru olduğu içindir henüz tanımaya çalışıyor bulunduğu yeri :)

Bazen yapıyorlar ses aniden yükselirse falan ya da yavru olduğu içindir henüz tanımaya çalışıyor bulunduğu yeri :)

Çok ilginç geldi bana şimdi de sanki benden sinirini çıkarır gibi kazağımı didikliyor :)

Tam eğitime hazır zamanı çok ilgilenirseniz o derece şirinlik yapar :)

Aynen öyle kardeşim ilk defa bugün doğru düzgün oynadı oyuncağıyla kazağımı didikledi amaç eğitmek ve güzel bi dostuk inş başarabilirim :)

benim kuşum kafesinin kapağını açmamız için sürekli yemlerini döker. etrafa saçar. kafes perdesini çekeriz dışarı atmasın diye, o ağzına doldurur tırmanarak yukarı çıkar ve gene dışarıya atar. -mavişşşşşş yapmaa, diye bağırdığımızda hemen kapısına gider ve carr carr başlar. istersen çıkarma artık =)
bence dikkat çekmek için yapıyorlar. sizin kuşda evde biri var sanmıştır. ses var ama ilgi yok. sonuçta hisli hayvanlar=)

bence tv de özgürce uçan bir kuş görmüş olabilir)))

Valla her iki ihtimalde olabilir ama kafesin kapagını açmam için yaptı çünkü eve gelsiğimde kefeste ishal olmuş çıkamadıgı içinde korkmuş sanırım

Geri