petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun yaptığı ilginç bir olay

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve blackfalcon tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. blackfalcon

Evde 2 saatliğine kimse yoktu tv açmıtım çıkarken yanlız hissetmesin kendisini diye normalde o saatte uyuklardı ama bu sefer biz evde yokken yemlikteki yemleri yerlere saçmış.Kuş daha yuvadan düşeli 10 gün kadar oldu bilen yada karşılaşan varmı böyle bir olayla söylemeyi unutmadan evden çıkmadan önce kafesin kapağını dalgınlıkla kapalı bırakmışım

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Korkmuş da olabilir TV sesinden henüz yavru olduğu için de yapmış olabilir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. blackfalcon

Valla anlayamadım tv sesi öle yüksek de değildi ama

4. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    Bazen yapıyorlar ses aniden yükselirse falan ya da yavru olduğu içindir henüz tanımaya çalışıyor bulunduğu yeri :)

5. blackfalcon

Çok ilginç geldi bana şimdi de sanki benden sinirini çıkarır gibi kazağımı didikliyor :)

6. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    Tam eğitime hazır zamanı çok ilgilenirseniz o derece şirinlik yapar :)

7. blackfalcon

Aynen öyle kardeşim ilk defa bugün doğru düzgün oynadı oyuncağıyla kazağımı didikledi amaç eğitmek ve güzel bi dostuk inş başarabilirim :)

8. maviscan

maviscan Guest

benim kuşum kafesinin kapağını açmamız için sürekli yemlerini döker. etrafa saçar. kafes perdesini çekeriz dışarı atmasın diye, o ağzına doldurur tırmanarak yukarı çıkar ve gene dışarıya atar. -mavişşşşşş yapmaa, diye bağırdığımızda hemen kapısına gider ve carr carr başlar. istersen çıkarma artık =)
    bence dikkat çekmek için yapıyorlar. sizin kuşda evde biri var sanmıştır. ses var ama ilgi yok. sonuçta hisli hayvanlar=)

9. huysuz

huysuz New Member

Beğenileri:
    1
    bence tv de özgürce uçan bir kuş görmüş olabilir)))

10. blackfalcon

Valla her iki ihtimalde olabilir ama kafesin kapagını açmam için yaptı çünkü eve gelsiğimde kefeste ishal olmuş çıkamadıgı içinde korkmuş sanırım

Sayfayı Paylaş