Karadeniz Pet

KUŞUMUN YAŞI IRKI CİNSİYETİ NEDİR?

Ahmet Koluk

Meraklı Üye
Kuşu biraz önce aldim erkek çekoslavak die bi bakarmisiniz ve kuş için isim önere bilirmisiniz (Fotolar az önce çekildi lamba açiken çekildi)
rE5pNV.jpg

Kuş yavru 2 aylık civarı bu resime göre dişi ve bu şekilde ırkını anlamamız mümkğn değil ırk için boydan resim cinsiyet içinde önden gagasını görecek şekilde resim atmalısınız ayrıca bu konunun acil olan kısmını anlayamadım

WbqyR8.jpg
Kuş yavru 2 aylık civarı bu resime göre dişi ve bu şekilde ırkını anlamamız mümkğn değil ırk için boydan resim cinsiyet içinde önden gagasını görecek şekilde resim atmalısınız ayrıca bu konunun acil olan kısmını anlayamadım

Net Resim :
1N63pp.jpg

Boydan Resim:
WbqyR8.jpg

Konun acil olan kismi ise ona göre kuşu vereceğim bugun

Siz çıplak gözle daha iyi görürsünz resim parlıyor olabilir eğer burun deliklerinin çevresi beyaz değilse erkek sonradan attığınız resim erkek gibi ama biraz parlamış sanki yaşı dediğim gibi 2 aylık civarı ama ırkı yerliye benziyor

Hocam cere hafif morumsu kuş hemen alişti ve kuş 2 aylik olmaina ramen 9 aylik yerliyden buyuk

Hocam cere hafif morumsu kuş hemen alişti ve kuş 2 aylik olmaina ramen 9 aylik yerliyden buyuk
Etrafı beyaz değilse erkektir son resime göre erkek ırkıda yandan boy resmi atın bakalım yada google da aratın çek kuşun özellikleri diye uzun olurlar yerliye göre ordan kontrol edin

Geri