petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun yaşı ve ırkı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Murat ASLAN tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Murat ASLAN

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım kuşumun yaşını ve ırkını merak edıyorum. Petshopcu 2 aylık ve çekoslovak kırığı olduğunu söylemişti beni aydınlatırsanız sevinirim :) [​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG]

#1 Murat ASLAN, 25 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2013
  2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşaallah güzel bir yavru, evet doğru söylemiş 2-3 aylık çek kırması,

3. Murat ASLAN

Teşekkürler hocam. Eğitimi biraz zor olacak ama rengine kanıp aldım

4. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Maşallah... Petshopçu doğru söylemiş.

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yavru kuşun eğtimi daha kolaydir. daha cabuk alişirir insanlara... erkek ve yavru sanırım 3 aylık civari. yanılız peteğin yanından alin kuşu

6. Murat ASLAN

Tesekkurler arkadaslar. @CemSultan ; hocam yavru daha cabuk alisir evet ama 3 aylik olunca biraz gec olacak bu durum... Ev biraz soguk o yuzden yaklastirmistik petege, ne gibi zarari olur?

7. Hamitcan KARGILI

Hayırlı ugurlu olsun sanki gagasında hafiften beyazlık var gibi dişide olabilir ama petshopcu arkadaşa teşekkürler doğru bir satış yaptıgı için(sağlam petshopcu)bulmak zor :(

8. Murat ASLAN

Teşekkùrler. Fotografta yan çektigim için tam belli olmamiş, valla petshopcu %99 bile degil %100 erkek dedi guvenmekten baska care yok

Sayfayı Paylaş