petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun yüzündeki gariplik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Romeo tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Romeo

Romeo Guest

Merhaba arkadaşlar 1 yaşında erkek bir kusa sahibim. Normalde cok canli ve deli dolu olan sağlıklı kuşum bugün baktığımda yuzunde garip yaralari vardiTam yarada denmez tüyleri azalmis gibiydi ama sadece yuzunde
    [​IMG] fotoğraf cok net değil ama yardimci olursaniz sevinirim

#1 Romeo, 25 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ocak 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun.
    Fotoğraf gerçekren çok küçük ancak şunu söyleyeilirim, göz kenarı mantar olmuş gibi duruyor.
    Vazelin ya da trosyd krem sürebilirsin pamuklu çubukla, her gün eskisini temizleyip yeniden sürersen 1 hafta 10 güne geçer yeniden tüyler çıkar.

#2 Levent ACAR, 25 Ocak 2015
    Son düzenleme: 25 Ocak 2015
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kusunuz tuyde gibi duruyor tuyunu atınca o kırmızılık kalmaz Levent agabeyin dediklerini de uygularsiniz maşallah

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun
    fotoğraf çok küçük
    bi şey anlamadım

5. Romeo

Romeo Guest

Teşekür ederim inşallah tüydedir ciddi birsey olmasından korkuyorum ama hafif titriyor gibide o yuzden endiselendim

Sayfayı Paylaş