Karadeniz Pet

KuŞun cinsiyeti nedir???

Cüneyt BAYSAL

Yeni Üye
Daha önce erkek denmişti ama cere rengi biraz değişti. Cinsiyeti nedir?

622GDE.jpg

Kusunuz disi masallah

Ben bu kuşu 6-7 aydır besliyorum. Erkek diye aldım. Üstelik yanına da bir dişi almayı düşünüyordum. Benim içi büyük hayal kırıklığı oldu. :(
(Zaten diğer erkek kuş bunun tepesine çıkınca bir yanlışlık olduğunu düşünüp konu açmaya karar vermiştim).

Hayal kirikliginiz olmasin sadece disi yerine erkek alicaksiniz. erkek kusu alirken kusuda sizinle beraber goturup erkeklerin arasina birakmaniz tavsiyemdir boylece kus esini secer sizde birdaha ugrasmassiniz.

Maşallah güzel bir dişi. Bazen kuşlarda böyle sürprizler olabiliyor. Güle güle besleyin.

Çok nadir olarak yavrunun cinsiyeti tahmin edilemiyor. Petshoptan alışveriş yaptığınızda zaten tüm özellikler orada rengini beğendiğiniz kuşta mevcut oluyor. "Ay şu çok güzelmiş" dediğinizde. O kuş erkek te olur, dişi de olur, şov jumbo da olur, tepeli kanı olur. Olur oğlu olur.
[MENTION=3725]Cüneyt BAYSAL[/MENTION] kuşun çok güzelmiş maşallah. Güle güle besle.

Kusta problem yok kizismis erkek alirsan yavru alma ihtimalin cok yuksek yavruyken beslenen disiler eriskin oludugu an yavru aliniyor yuksek ihtimal ben de hep ole oldu hepde cevreme derim yavru disi alin diye :) kusta gozum kaldi masallah :)

Maşallah çok güzel bir kuş Güle güle besleyin

kuşunuz dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:17 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

değerini bilin masallah

Maşallah kuş çok güzel erkek veya dişi bu güzellikte olduktan sonra çokta önemseme bence :) Ustalar dişi demiş bende aynı kanıdayım bol bol sağlıklı yavru alırsınız inşallah güle güle besleyin...

Geri