petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun Cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Elif AKDOĞANOĞLU tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Elif AKDOĞANOĞLU

Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce arkadaşıma yavru ve petshopta erkek olduğu söylenen bir kuş aldık. Haftanın 2-3 günü gidip onu eğitirken gözlemlemeye ve cinsiyetini anlamaya çalıştım. Yalnız bir türlü erkek mi dişi mi olduğuna kesin olarak karar veremedim. Ötüşü erkek gibi, parmağıma kur yapmaya ve yem kusmaya başladı. Ama hala erkek bir muhabbet kuşu kadar ötmüyor. Bize alıştı, bizimle beraber yemek yiyor, sürekli omzumuzda başımızda üstümüzde, bana başını kaşıtıyor. Bu konuda bana fikir verebilirseniz çok sevinirim, belirsizlik içinde kaldık :)

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İçiniz rahat olsun hocam erkek :)

3. Elif AKDOĞANOĞLU

Ohhh... diyorum :) pek de sevimli, karşılıklı olarak bağlandık birbirimize, dişi çıkar da değiştirmek zorunda kalırız diye ödüm kopuyordu :) çok teşekkür ederim yardımınız için.

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynen Burak kardeşiminde dediği gibi erkek :)

5. Elif AKDOĞANOĞLU

O zaman Yaşasın ! :) Arkadaşlar dileyin benden ne dilerseniz :p günün en güzel haberini verdiniz bana :)

6. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    yakışıklı bir erkek :D

7. Elif AKDOĞANOĞLU

çok teşekkür ederim :D artık 2 tane oğlumuz var ne güzel :)

8. junius3434

evet kesinlikle erkek . :)

Sayfayı Paylaş