petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusun kafasi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ayhanakbas tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    Sizinde kusunuz kafasına dokunulunca yada sevilince uyuz olup kaçıyor mu bunun nedenini bilen ve bunun çözümünü bulan arkadaş var mi

2. Aerosol

Aerosol Guest

bizimkiler çift olduğu için pek gelmiyorlar ele avuca. Fakat tek kuşumuz var kaşırken sıkıntı yok fakat kaşımayı bıraktınmı kaçıyor :)

3. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    tek sebebi korkması olmasın ;)

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Her kuşun kendine ait özellikleri vardır kimisi kafasını sevdirmeyi sever kimi dokunulmayı sevmez.Yuvadan atlayan yavru kuşları aldıktan sonra bu konuda alıştırmak daha kolay olur.

5. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    Korksa avucumun içine gelmez diye düşünüyorum ne bileyim sadece kafasının üstüne hafifçe dokunuldugunda bile huzursuz oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Sevdirmesi icin yapılabilecek şeyler nelerdir arkadaşlar yardımcı olabilecek var mi

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuş yeni ise olabilir dostum benım bu yazilarin altinta link var orda yapacaklarin yaziyor... ;) okursan.

7. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    kuş yeni değil ya 4 aydır falan yanımda geldiğinde 20 25 gunluk falandı

8. Elif AKDOĞANOĞLU

Cevap zaten verilmis. Kusun karakterine bagli bir durum. Ama genellikle sevmezler. Duzeltmenin zorlugundan olabilir, hayatta kalmak icin gormeli duymali ve gagalariyla her islerini yapmalilar. Butun bu organlar kafalarinda. Icgudusel olarak kafalarini olasi tehlikelere karsi koruyor olabilirler. Ben olsam ben de elletmem :)

Sayfayı Paylaş