petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusun konustugu nasil anlasilir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre ERTURK tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre ERTURK

Meraba. Bu aralar kusum ozellikle geceleri araliksiz 7-8 saniye cik cik ... diye otuyor ardidan kisik sesle biseyler mirildaniyor sanirim. Milletin kus cok net cikariyor kelimeleri. Nasil anlicam ben bunun koustugunu ? :) iyi aksamlar.

2. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Dikkatli dinleyince anlaşılır.Eğer kelime öğretirken dikkatli dinliyorsa kısa sürede çözer işi

3. Emre ERTURK

Evet agzima bakiyor :D

4. Tevfik AKTUNÇ

Daha önce hiç öpüşen muhabbet kuşu gördünüz mü? Eğer gördüyseniz kur bana bir kuş gibi olur. Genelde 4-5 aylık olduğunda net görürsünüz, gaga taşında görebilirsiniz, krakeriniz varsa onda görebilirsiniz, olmadı kafes tellerinde veya tünekte bile görebilirsiniz. Gagasını hafiften vurur, kafasını kabartır değişik birşey olur :)

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kusunuz kur yapıyor olabilir. Eger konusuyorsa bunu cok rahat anlarsınız.

6. Emre ERTURK

Ole bisey yapmadi daha . Disi almayi dusunuyorum 15 tatile dogru.

Sayfayı Paylaş