Karadeniz Pet

Kuşunuzun mamasından yiyormusunuz :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar ben kuşlarıma 3 günde bir mama hazırlıyorum mama olarak hazır bi markayı kullanıyorum içine havuc , yumurta ve vitaminde ekliyorum mamayı kaplara koyarken çok güzel kokuyor arasıra atıyorum agzıma kız arkadaşımsa kızıyor bana :) benim gibi mama yiyen varmı :)

malzemeleri karıştırken parmaklarıma bulaşıyor azcık bakıyorum biküvi havuç falan iyi de yumurta girince bişey değişiyor tadı :D

benim de yiyesim geliyor ama yemedim. ben bikere salatalık rendeledim çay kaşığının ucuyla yoğurt koydum bi de kendi yaptığım ballı krakeri ufalayıp içine kattım. öyle güzel koktu ki yiyesim geldi valla. hatta ben köpek mamalarını da çok iştah açıcı buluyorum. bence kuru da yaş mama da harika kokuyor...

Bende kendim mama hazırlıyorum.Mama haline gelmeden önceki hallerini canım istiyor (örn:bebe bisk. Yada yumurta) Bahaneyle bende yemiş oluyorum.Hatta eşim benle dalga geçip "olmadı havuçta rendele kuşların mama kabından ye diyor" . :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kek gibi kokusu geliyor yemedim ama denemek lazım

yok hiç yemedim çok güzel koktuğu kesin :) ben bebek mamalarını severim hani toz mamalar var ya biberona koyulup üstüne su koyuluyor..su koymadan kaşık kaşık yemeye bayılırım..çocuğum olunca büyük ihtimal çocuğun mamasını ben yicem :D :p

yok hiç yemedim çok güzel koktuğu kesin :) ben bebek mamalarını severim hani toz mamalar var ya biberona koyulup üstüne su koyuluyor..su koymadan kaşık kaşık yemeye bayılırım..çocuğum olunca büyük ihtimal çocuğun mamasını ben yicem :D :p

ben hala sabah kahvaltılarından cicibebe yerim :)

mama karışımını yemedim ama arta kalan havuç, yumurta, bisküvileri yiyorum tabiki :)

bebe biskuvisinin kokusundan dolayi canim bazen cok cekiyor ama yemedim daha hic.:)

Evde başka yemekler olduğu için kuşların mamasını tatma gereği duymadım :))

yedım gayet guzel oluyor :D

ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz kuş maması yenir mi yaw :)

Yok artık hiç yemedim :-D ama balık baktığım zamanlarda eve gelen bir arkadaşım balık yerlerini yiyordu :-D fıstık gibi diyordu bide

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mamanın içerisine vitamin gibi yabancı bi madde katılmadıktan sonra yenir tabi, yemediğimiz malzemeler değil, havucu yumurtayı, bebe bisküvisini ha ayrı ayrı yemişiz ha karıştırıp bi farkı yok.
Ben mamanın içerisine ceviz, fındık, keçi boynuzu tozuda katıyorum. İnsanın iştahı açılıyo yaparken.

siz hemen bir doktora görünün..durum gidişatı iyi değil..:)

Geri