Karadeniz Pet

Kuyruğu son 2 gündür bu şekilde

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar erkek kuşum daha öncede demişimdir korkak 2 gün önce disi yanina attim disiden bayaği korkuyor fakat 2 gündür kuyruk şekli dikkati mi? Çekti acaba bir sorun mu? Var anlayamadım, çifthane içinde arada kontrplak mevcut tünek ile mesafesi bir öne aldım ama pek hoşuma gitmedi bu hali, fikri olan var mı?
7VXVN5.jpg
VgXg3n.jpg

Son düzenleme:
Kırılmış mı?yaw 10 gün önce yiğenim kuyruğunu çekmişti,büyük bir tüy koptu ama bu durum yeni oldu

Tşkler saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Fikri olan varmıdır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

@Murat DEMİR11 Abi'miz yorumlayabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Günceldirrrrrrrrrrrr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Günceldirrrr

Son düzenleme:
tünekden olabılır tuneklerı degıştır meyı bır dene bakalım daha ınce bır tunek koy
yemlıkden yem yerken kuyrugu nasıl ?

Abi ince bir noktaya değindiğiniz yani Tüneği tam kavrayamadığı için söylüyorsunuz sanırım tamam değiştirin yem yerken yani bu kadar değil abi

Geri