Karadeniz Pet

Kuyruğunu kasma sorunu

burakomurtak

Yeni Üye
Arkadaşlar küçük bir kuşum var ortalama 3 aylık civarı fakat dururken 2 haftadır sürekli kuyruğunu kasıyor yani nefes alışıyla senkronize bir halde kuyruğu yukarı aşağı oynuyor olduğu yerde geceleri oda sessizken değişik bir seste çıkarıyor sanki zor nefes alıyormuş gibi sebebini ve tedavi yöntemini öğrenmek istiyordum bilinen bişeyse yardımcı olun lütfen anlaşılmadıysa video çekip yükleyebilirim. Aviastım isimli bir ilaç kllanıyorum birkaç gündür bir değişim yok

Aviastım solunum yolları için uygun bir ilaçtır, bir haftayı tamamlayın, değişiklik yoksa veterinere götürün. Ben düzeleceğine inanıyorum. Geçmiş olsun.

Öncelikle cevap için teşekkür ederim. Kuyruğunu böyle kasmasının sebebi solunum yollarıyla ilgili bir sorun olmasına mı işaret ediyor yani?

Levent bey sitemizin en tecrübeli insanıdır. Önerilerini düşünmeden gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Zaten en sonda farklı bir öneri ile işe yaramazsa veterinere göstermeniz gerektiği konusunda yol gösterici olmuş. Geçmiş olsun kuşunuza. Umarım sıkıntıları düzelir.

Geri