Karadeniz Pet

Leyla ile mecnun :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Evde yalnız duran iki dişime eş olsun diye MECNUN u pazartesi günü almıştım ancak dişiler resmen eziyet ettiler mecnuna. bugün bir petshopa uğrayınca LEYLA ile karşılaştım :) ve dedim tam MECNUNa göre

ve yanılmadım LEYLA nı eve geldiği ilk dakikadan itibaren ağız ağıza dudak dudağlar. böylece tüm blinenlerin aksine ilk dakikada da eş tutabiliyorlarmış bende şaşırdım :)

o yüzden adlarını LEYLA ile MECNUN koydum :) şu anda burun buruna konuşmaları ve yem yedirmeleri başladı. leylanın evde ki ve kafesteki ilk yarım saati.

maşallahlarınız esirgemeyin.

vh2gy.jpg

vh2m4.jpg

vh2r5.jpg

vh2tb.jpg

vh30b.jpg

Anaaa bunlarin huyu huyuna,tipi tine..suyu suyuna uygun olmuşlar masallah.kac cift oldu ercan ?

Anaaa bunlarin huyu huyuna,tipi tine..suyu suyuna uygun olmuşlar masallah.kac cift oldu ercan ?

3 çift var nilgün hanım 1 yerli - 1 rainbow birde bu kırıklar :)

ama iki kırık dişi bir kırık erkek var daha eş tutmamış yarın da bir erkek geliyor kırık toplamda 5 çift olacak.

birde istanbul da var :) ama şu anda bende bu kadar :)

Maşallah, Leyla ile Mecnun kavuşmuşlar sonunda :)
Oysaki Mecnun'un hayatı sadece o oda da geçiyormuş :)

maşallah cok yakışmışlar birbirlerine ;)

Maşallah, Leyla ile Mecnun kavuşmuşlar sonunda :)
Oysaki Mecnun'un hayatı sadece o oda da geçiyormuş :)

valla mecnun şu anda gayet memnun hayatından. bırbır bişeyler konuşuyorlar . leyla da fena ama mecnun nereye o peşine :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

maşallah cok yakışmışlar birbirlerine ;)

evet öyle biri gri biri kullü gri :)

3 çift var nilgün hanım 1 yerli - 1 rainbow birde bu kırıklar :)

ama iki kırık dişi bir kırık erkek var daha eş tutmamış yarın da bir erkek geliyor kırık toplamda 5 çift olacak.

birde istanbul da var :) ama şu anda bende bu kadar :)

hey maşallaaaaah.

hadi yaaaaaaaaa ay çok sevindim yaaaa bende aycan hanımdan alcam sanırım şubatta falan

hadi yaaaaaaaaa ay çok sevindim yaaaa bende aycan hanımdan alcam sanırım şubatta falan

bence de ingiliz alacaksanız aycan hanımı tek geçerim :) maşallah bıldırcın gibi kuşları :)

bu arada istanbul da ufak bir odayı bu canlara ayıracağım hobi üretim tarzında. o yüzden güzel kırıklar topluyorum umarım yavrularıda kendileri kadar güzel olur :)

Oncelikle masallah sehir olarak nerde oturuyosunuz istanbulsa sizin kuscuya bi ugramak gerek ayrica 2 aya kalmaz yumurtayi alirsiniz.

Maşallah daha gelir gelmez Leyla nın kuyruk inmiş aşağıya :) hayırlı olsun yavrular yakın :)

aga sen bana hatırlatta istanbula gelince sana bi girişim ben :) dostum kuş bulma konusunda harikasın vallaha çok güzel olmuşlar.dişide fena kızışmış.inşallah en az 8 dolu yumurta verirler

aga sen bana hatırlatta istanbula gelince sana bi girişim ben :) dostum kuş bulma konusunda harikasın vallaha çok güzel olmuşlar.dişide fena kızışmış.inşallah en az 8 dolu yumurta verirler

:) niye girişiyorsun yahu :) istanbul a gelim sana da bulurum merak etme :) bu arada gerçekten renk olarak çok iyi uydular renkleri gibi kendileride uydular bi görsen şok olursun :) benişm beyaz dişiye nhepten uyuz olmaya başladım bu arada

:) niye girişiyorsun yahu :) istanbul a gelim sana da bulurum merak etme :) bu arada gerçekten renk olarak çok iyi uydular renkleri gibi kendileride uydular bi görsen şok olursun :) benişm beyaz dişiye nhepten uyuz olmaya başladım bu arada

ona sen iiyi bir aile edindir gitsin