Karadeniz Pet

lilynin kıvırcıkla savaşı :D

• Konbuyu başlatan castial cas
  • Başlangıç tarihi
ısırıyo kendini bende anlamıyorum çok dikkat ediyorum ama kuyruğunu özellikle az çıksın hemen koparıyo aldığımda da böyleydi

bilmiyorum ama sprey şeklinde bit ilacı kullanıyorum

aldığımda hiç kuyruğu yoktu 3 aydır benimle ilk kuşum hiç dikkat etmedim kuyruğuna falan birisi bi sprey olduğunu söyledi tüylerini yememesi için ondan denicem bakalım

aldığımda hiç kuyruğu yoktu 3 aydır benimle ilk kuşum hiç dikkat etmedim kuyruğuna falan birisi bi sprey olduğunu söyledi tüylerini yememesi için ondan denicem bakalım

yavruyken aldığınızdan beri varsa belki fransız tüy dökümü olabilir evet dedğinz gibi acı spreyler oluyo onlardan alın sıkın eğer uzarsa sorun yoktur kuş da zamanla alışır ve koparmaz zaten

maşallah guzel oyuncu bır kus :D

teşekkürler oyun oynamayı çok seviyor küçük bi kapak bile olsa saatlerce oynar onunla :D

French Moult a benziyor.Varsın french moult olsun uçamasın o hayatından memnuna benziyor. :)

o kadar değildir ya zamanla öylemi olcak benim kızım :/

maşallah kerataya çok hareketli duruyor. genelde strese girdikleri zaman kuşlar kanat ve kuyruk tüylerini kopartırlar onunla oynaya oynaya sağlam bir vitamin ve tüyleri içinde nekton bio öneririm.

neden strese girerki bi kuş bu ara çok fazla ilgilenemedim olabilr mi

neden strese girerki bi kuş bu ara çok fazla ilgilenemedim olabilr mi

olabilir. yani bu kuşlar sempatik oldukları akdarda duygusaldırlar sürekli ilgi halinde bir kuşa birden ilgi kesilirse kuş strese girer bende vardı bitane resmen küsüyordu o derece yani ilgi istiyor alışınca

Geri