Karadeniz Pet

Limonumun Fotoğrafları ve Irkı Nedir ?

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Merhaba başlıkta belirttim buda diğer kuşum limon :D Diğer kuşum maviş onu biliyosunuz :) Ben kuşumun ırkını merak ettimde sizce nedir ? Birde kafes düzeni nasıl yani oyuncaklar fazlamı kaçmış iyimi,kafes çokmu büyük çokmu küçük cevaplarınızı bekliyorum :)

Lütfen cevap verirmisiniz :)

evet dolu kuşum oyun oynamaktan çok hoşlanıyor beyaz salıncak ve renklı halkaları kullanmıyor onları çıkarabilirim tünekleride ahşap olarak nerden bulabilirim veya yaptırmammı gerekir ?

Maşallah Limon çok tatlı.

Irkı: Yerli

-Kafesi biraz boşaltabilirsin.
-Tahta tünek kullanmanı öneririm. Petshoplarda bulabilirsin. Fiyatı 1,5-2 TL arası.

Tamam emre bey :) hemen gidip şimdi alıyorum teşekkürler

Ahsap tuneği ağaç dallarından kendiniz yapabilirsiniz. Dezenfekte ettikten sonra.

Ahşap tüneğe para vermek biraz saçma olabilir.Kuşun için uygun kalınlıkta bir dal ile çok rahat yapabilirsin.Oyuncaklar için ise çok fazla oyuncak var.Oyuncaklardan bazılarını kaldır.2 tane kalsın mesela bir hafta sonra diğer oyuncaklarla diğerlerini yer değiştir.Böylelikle kuşun için değişiklik olur.

teşekkürler şimdi kafesimin yeni halini koyucağım :)

Ahşap tüneğe para vermek biraz saçma olabilir.Kuşun için uygun kalınlıkta bir dal ile çok rahat yapabilirsin.Oyuncaklar için ise çok fazla oyuncak var.Oyuncaklardan bazılarını kaldır.2 tane kalsın mesela bir hafta sonra diğer oyuncaklarla diğerlerini yer değiştir.Böylelikle kuşun için değişiklik olur.

zaten 1 lira birşey.. Bence almak daha mantıklı.. Gerektiği gibi dezenfekte edilemeyebilir dısarıdan koparılan dal.. Ayrıca alınan tahta tunekler tam kuşların ayak kavramasına göre..

zaten 1 lira birşey.. Bence almak daha mantıklı.. Gerektiği gibi dezenfekte edilemeyebilir dısarıdan koparılan dal.. Ayrıca alınan tahta tunekler tam kuşların ayak kavramasına göre..

Yusuf ustama şiddetle katılıyorum. Dışardaki tünek gerektiği gibi dezenfekte edilemeyebilir ve ovalliği eşit olmayabilir, çıkntılı ve yamuk olabilir. Ahşap tünek en iyisi hem ayak kavrama açısından hem ovallik açısından hem düzlük açısından.
Oyuncaklardan halkları ve salıncaklardan birini kaldırabilirsiniz.
Irkı sanırım yerli.

Her ağaç da tünek olarak kullanılmaz, en iyisi almak.

Geri