Karadeniz Pet

Limonun anısına

Kartopu viola

Yeni Üye
benim bir tane erkek kuşum vardı ve ona arkadaş almak istemiştim alıp eve geldiğimizde diğer kuşumla hemen anlaşmıştı yaralı olduğunu fark edip tedavi ettik ve her şey güzel gidiyordu bir akşam nefes alırken ses çıkardığını fark ettim sabah veterinere götürecektim kafesi odama aldım ve uyudum ben akşam ikide bir kalkan biriyimdir nefes sesini duyuyordum sonra kanat çırpış sesi geldi iki kuşumdan birinin yemek yediğini sandım uyumaya devam ettim tekrar uyandığımda nefes sesi kesilmişti uyuyor falan sanmıştım bakmamıştım sabah kalktığımda ise kafeste kaskatı ölü bedenini gördüm... Sabah yaşıyor olsaydı veterinere götürecektim ömrü yetmedi bizde de çok az durmuştu sadece 46 gün bizimle yaşadı öbür kuşumda etrafta gezinip ölen kuşumu arıyordu benimki de böyle bir anı anlatıp rahatlamak istedim çünkü benimle olduğu günler benim için çok değerliydi ve bazı insanlar alt tarafı bir kuş diyerek çok duygusuzca yanaştı oysaki acısı büyük sonuç olarak bir canlı ve ona değer vererek büyütmeye çalışıyorsun birinin gelip yargılaması hoş değil

Duygularınızı iyi anlıyorum 😔 bende o acıyı yaşadım dediğiniz gibi insanlar bu durumu bazen hafife alabiliyorlar ama o bizim için bir kuş değil bir evlat bir can 😔 başınız sağolsun 🙏🏻