petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutfen bakarmısiniz acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Muhammed güler tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Dışkılamada sıkıntısı var mı? Kabızlık problemi olabilir. mevve-sebze işe yarayabilir. Ama daha tecrübeli arkadaşlar neder bilmiyorum. Bİr yerlerde okumuştum, yumurta sıkışması diye bişeyler varmış. Bir veterinere götürseniz iyi olacak gibi.

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Bana yumurta varmış gibi geliyor . Kuşunuzun şiş olan kısmına bakın deri de birşeyler görünüyorsa morarma felan yumurta değil başka bir şeydir ama sert bir cisim geliyorsa yumurtadır ve yumurtlama zamanı kafesten dışarı çıkarmayın .

3. Muhammed güler

Yumurta yok cok yumuşak orası ve ayakları ayrık gıbı duruyor yaşlanma olabılırmı arada ucuruyorum bilgili kişilerden yardım bekliyorum

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Veterinere götür kardeşim o zaman . o daha bilgilidir.

Sayfayı Paylaş