Karadeniz Pet

Lütfen.cinsiyetini öğrenmem gerek (yavru)

Cinsiyeti nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    6

Mehmet KOÇTÜRK

Meraklı Üye
Bir buçuk 2 aylık yavru. Dişi.diye aldım. Sorduklarım da dişi dedi. Ama bana erkeğe yakın gibi geliyor. Şu anda 7 aylık bir erkekle aynı kafeste kalıyor. Araları gayet iyi hatta bazen öpüşüyorlar bile.yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
g45m73

Kardeşim problem oldu.birazdan atacağım resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

g45m73.jpg
[/url]

Bişey sorayım
bu iki kuş
kafesin üstünde kiler
birbirine kusuyomu
dedin

peki kafesleri ayırmama var mı kardeşim. İyi anlaşıyolar beraber uçuyorlar. Ama beyaz olan en fazla iki aylık.mavi ise 7 aylık.beyaz büyüyünce aralarında sıkıntılar çıkar mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Bişey sorayım
bu iki kuş
kafesin üstünde kiler
birbirine kusuyomu
dedin
Kusmuyolar ama öpüşüyolar.mavi olan küçüğün tüylerini falan temizliyo sürekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Irkları hakkında birşey söylene imkânınız var mı acaba ?

peki kafesleri ayırmama var mı kardeşim. İyi anlaşıyolar beraber uçuyorlar. Ama beyaz olan en fazla iki aylık.mavi ise 7 aylık.beyaz büyüyünce aralarında sıkıntılar çıkar mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Kusmuyolar ama öpüşüyolar.mavi olan küçüğün tüylerini falan temizliyo sürekli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Irkları hakkında birşey söylene imkânınız var mı acaba ?

Bence iki erkek aynı kafeste olmaz. Küçük erkeği 5 aylık dişi ile değiştirin.

Ha bir de kafesleri ayırmama gerek var mı ? İyi anlaşıyolar. Ama beyaz olan büyüdüğünde sıkıntı çıkar mı acaba aralarında

ikiside anlaşıyosa sıkıntı olmaz ama yavru istiyosan kızışmış dişi alman lazım ikiside yerli kuşlara benziyo bide kafesin benim kafesim ile aynı :)

Bence iki erkek aynı kafeste olmaz. Küçük erkeği 5 aylık dişi ile değiştirin.
Çok sevdim ama küçüğü.değiştirir miyim bilmiyorum.olmadı ikisine de eş alırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

ikiside anlaşıyosa sıkıntı olmaz ama yavru istiyosan kızışmış dişi alman lazım ikiside yerli kuşlara benziyo bide kafesin benim kafesim ile aynı :)
kafes güzel :) dubleks .rahat ediyolar

öpüşme yem kusma vs olabilir kafesleri ayırmanıza gerek yok kavga etselerdi şimdiye çoktan ederlerdi alışmışlar bir birlerine.

Çok sevdim ama küçüğü.değiştirir miyim bilmiyorum.olmadı ikisine de eş alırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

kafes güzel :) dubleks .rahat ediyolar

O zaman olur. Küçüğü bence ayrı odada ayrı kafesle eğitin. Diğerine eş alın.

Bence de yaşlarına göre dişi alarak ayır ikisi de güzel kuşlar çünkü..

Bence de yaşlarına göre dişi alarak ayır ikisi de güzel kuşlar çünkü..
evet kardeş haklısın.ayırıp eş alacam.büyüğe şimdi küçüğe bikaç aya alacam Allah izin verirse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

O zaman olur. Küçüğü bence ayrı odada ayrı kafesle eğitin. Diğerine eş alın.
Aynen.teşekürler
:):eek:

Eynen kardeş küçüğü eğit bence de tam eğitilecek bir kuşa benziyor konuşturulabilir diğerinden güzel yavru alırsın..

Geri