Karadeniz Pet

lütfen yardım edin acillll lütfen :(((((((

Mubiş5

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşumun üstüne kardeşim bastı galiba 1 ayağı kırıldı o ayakla yere basamıyor ne yapmalıyım acilen yardım edin lütfen :(((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

+++++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

+++++++++++++++++++++++++++++++

Off çok geçmiş olsun çok üzüldüm buna biz bir şey yapamayız bir veterinere goturmelisin hemen.

buralarda veteriner yokki evde ne yapmalıyım ona yardım edermisiniz

Telefondan arama yapamıyorum ben kuşum masanın altında kaldı diye bir konu vardı orada neler yapılabilir yazıyordu bir incele kanadı ve ayağı kırılmisti son durumu iyiydi

Telefondan arama yapamıyorum ben kuşum masanın altında kaldı diye bir konu vardı orada neler yapılabilir yazıyordu bir incele kanadı ve ayağı kırılmisti son durumu iyiydi

o kuşu veteriner tedavi etti diye biliyorum en mantıklısı bir veteriner bulmak

Evet veteriner tedavi etmişti ki olmasi gerekende bu ama başka şeylerde yazilmisti

arkadaşlar benim civcivim vardı oda bişeyin altında ezilmişti ayağına basamıyordu krem sürdük geçti muhabbet kuşundada aynısı olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

+++++++++++++++++++++

Cok gecmis olsun... Profilinizde istanbul yaziyor. Veterinere goturemiyorsaniz bari semtinizi falan belirtin, size yakin olan arkadaslar yardimci olabilirler. Lutfen daha fazla cani yanmasin

kafesinde dursun , onu zorlama hiç. Veterinere götürmek şart. Uzak , yakın , bir yerden bulun bence. Bazı veterinerler acil olaylar için 24 saat aranabiliyo. Öyle bir veti arayıp evinizede çağırabilirsiniz hiç vet bulamassanız.

kafesinde dursun , onu zorlama hiç. Veterinere götürmek şart. Uzak , yakın , bir yerden bulun bence. Bazı veterinerler acil olaylar için 24 saat aranabiliyo. Öyle bir veti arayıp evinizede çağırabilirsiniz hiç vet bulamassanız.

kuşum saat 16:15 te ayağını kırdı yarın 8 de götürebilirmiyim yeterince vakit varmı ?

bu duruma çok üzüldüm geçmiş olsunnn bence hemen veterinere götür

Ha bugün kırıldı çok iyi , geç kalmamak şart. Şuan saat o kadar geç değil , eğer meşgul değilseniz , bugün götürmenizde fayda var. Kuş acı çekmeden , halledilsin. Ha eğer götüremiyosanız yarın sabahda geç kalmadan götürebilirsiniz ama tercihim bugünden yana. Yada dediğim gibi bugünün akşamı saat 8 gibi vet'i evinize getittirebilirsnz.

O kuşu veteriner hekim tedavi etti yanılmıyorsam
sabahı beklediler

senin yapacağın hiç bişey yok veteriner bulman lazım
kaynar belki ama yanlış olur sakat yaşaması çok daha zor

Geri