Karadeniz Pet

Lütfen yardım edin çok acil

• Konbuyu başlatan Elif Eylül
  • Başlangıç tarihi
E

Elif Eylül

Guest
Benim 2 adet muhabbet kuşum var biri erkek biri dişi. 1 yıldır besliyorum ve odamda uçuruyorum. Bugün pencerenin perdesini çekmeyi unuttum ve kuşlarımdan biri cama hızlı bi şekilde çarpıp yere düştü. Yerde bi süre kanatları açık vaziyette durdu felç oldu sandım ama geri düzeldi ve uçmaya devam etti. Kendisi son derece hareketli bi kuştur sabah filan yerinde durmuyordu o olaydan sonra durgunlaştı. Ayrıca boynunu arkaya çeviremiyor. Tüylerini kaşımak istiyor ama boynunu döndüremiyor. Veterinerleri aradım 1 gün gözlemleyip bi sorun olursa getirin dediler. Fakat bu durumu beni çok üzüyor elimdem bişi gelmez mi, onu kurtaramaz mıyım? Benim güzel kuşuma nazar değdi herhalde Onu kaybetmek istemiyorum. Bilgisi olan lütfen bilgi versin

veterinerin dediği gibi bir gün bekletin sessiz bir odaya bırakın kendine gelsin vitamin de eksik etmeyin inş iyileşir

benden size tavsiye.kuşunuz bence boynunu incitmiş ve ilk vuruşunda yerde hareketsiz kalması vurmanın şoku.birde böyle vurmalardan hemen sonra kuşunuzun kafasını suyun altına tutun beyin kanaması geçirmesini engeller

benden size tavsiye.kuşunuz bence boynunu incitmiş ve ilk vuruşunda yerde hareketsiz kalması vurmanın şoku.birde böyle vurmalardan hemen sonra kuşunuzun kafasını suyun altına tutun beyin kanaması geçirmesini engeller

öyle bişi yapmadım ama şuan yapsam faydası olur mu üşütür diye korkuyorum

zaten beyin kanaması olsa ölürdü.şimdi dinlensin ve arada kontrol edin.hatta akşama bu sitede daha çok yardım edecek profösyönel arkadaşlar sizi cevapsız bırakmazlar

zaten beyin kanaması olsa ölürdü.şimdi dinlensin ve arada kontrol edin.hatta akşama bu sitede daha çok yardım edecek profösyönel arkadaşlar sizi cevapsız bırakmazlar

umarım birileri yardımcı olur çünkü kuşlardan anlayan birilerini bulmak çok zor veterinerlerinde bi çoğu anlamıyor malesef

bişey olmaz rahat ol ama takip et yinede.

Kardesim kusu yakin takipe al 1daha darbe alirsa sikinti olur dikkat et bu aralar vatin varsa fazlaca ilgilen

Geri