petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım edin dışkısını yiyiyor???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk KILIÇ tarafından 20 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ddaha önce de konu açtım kimse tam olarak açıklamıyor bu durumu izgara kullan dediler izgara kullanıyorum ama izgaranın üzerine denk gelen dışkıları yiyiyor?Ne yapmalıyım başka kumu yemi alçıdan gaga taşı hepsi var yardım edin gördükçe sinirlenip üzülüyorum alınacak bir şey varsa alayım?Lütfen yorumunuzu eksik etmeyin bu konuda acil bilginize ihtiyacım var:(:(:8:confused::confused::confused::confused::(:(:(:(:(:(:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

Kimse yok mu?????????????????????????????Offffffffffffffff

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Vitamin eksikliğinden dolayı yiyorlar sanırım bir ara benim kuşumda yiyordu bıraktı artık görmüyorum hiç.

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Tavsiyem izgaranin ustune kumas ortu ser ustunede 5 cm kalinliginda heryerine kus kumu serp absorbe olup goremez bi sure sonrada alisit kumu kumasi cikarirsn

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    o zmn sikintin vitamn eksikligi iki gunde bir yumurta mamasi ver gecer insallah marol elma felanda ver

5. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Korkuyor Elmadan Maruldan o zaman mineral blokları var mürekkep balığı kemiği var onlardan alayım 2 sindende

#5 Faruk KILIÇ, 20 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 20 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş