Karadeniz Pet

Lütfen yardım edin dışkısını yiyiyor???

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
Arkadaşlar ddaha önce de konu açtım kimse tam olarak açıklamıyor bu durumu izgara kullan dediler izgara kullanıyorum ama izgaranın üzerine denk gelen dışkıları yiyiyor?Ne yapmalıyım başka kumu yemi alçıdan gaga taşı hepsi var yardım edin gördükçe sinirlenip üzülüyorum alınacak bir şey varsa alayım?Lütfen yorumunuzu eksik etmeyin bu konuda acil bilginize ihtiyacım var:(:(:8:confused::confused::confused::confused::(:(:(:(:(:(:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

Kimse yok mu?????????????????????????????Offffffffffffffff

Vitamin eksikliğinden dolayı yiyorlar sanırım bir ara benim kuşumda yiyordu bıraktı artık görmüyorum hiç.

Tavsiyem izgaranin ustune kumas ortu ser ustunede 5 cm kalinliginda heryerine kus kumu serp absorbe olup goremez bi sure sonrada alisit kumu kumasi cikarirsn

o zmn sikintin vitamn eksikligi iki gunde bir yumurta mamasi ver gecer insallah marol elma felanda ver

Korkuyor Elmadan Maruldan o zaman mineral blokları var mürekkep balığı kemiği var onlardan alayım 2 sindende

Son düzenleme:
Geri