petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen yardım edin kuşum hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEREN KAYA tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. CEREN KAYA

Arkadaşlar dişi muhabbet kuşumu dün erkek kuşla aynı kafese koydum.İlk anlaşıyorlardı ama sabah baktım dişi kuşumun ayağında yara var.İlk kanadığını sandım ama kanamıyor.Ne yapabilirim?Birazdan resim atıcam ama lütfen yardım edin:confused: Kuşum da biraz durgun uyukluyor ve sinirlendiğindeki gibi tüylerini kaşıyıp duruyor

2. Tunç ÇAĞATAY

Kavga ettiklerini görmedın ise sorun yok foto at bakalım

3. Sevtap DERİN

Yarasına batikon sürebilirsin, vitamini eksik etme.

4. CEREN KAYA

Birkaç kez kavga ettiklerini gördüm ama 1-2 saniyelikti hepsi.2 günde bir vitaminli suyunu veriyorum.Birde sürekli tüylerini yolarcasına kaşınıyor.Stresten mi sinirli mi bir tahmininiz varmı? http://www.yukleresim.com/KyV
    http://www.yukleresim.com/Kye Fotoğraftaki gibi 1 parmağında daha yara var

5. Sevtap DERİN

Neyse ki yara çok büyük değil. Yara merhemi ya da batikon tarzı bir şey varsa sürebilirsin. Çok kaşınması ya parazitten ya da tüye girmiş olmasındandır.

6. CEREN KAYA

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.Diğer 2 kuşum öldüğü için çok korkuyorum.Son bir sorum olucak,diğer kuşlar öldükten sonra agresifleşti.Parmağımı uzatsam hemen ısırıyo,konması için parmağını uzattığımda kaçıyo.Sizce niye?

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cok ufak yarası batikon vb. sey sürebilirsin. korkulacak birsey yok.

Sayfayı Paylaş