petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lutfen yardım edın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emine MUTLU tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emine MUTLU

az pnce dısı bı kus aldım yavru cok kırlıydı dayanamadım yıkadım sıcak bıyerde kuruttum. ama suyu goruınce bayagı bıt cıktı sızce bıt ılacı bıtlere kesın cozum oluyormu. ben erkek kusumda hıc bıt falan yoktu ev uretımınden almıstım ama bu yavruyu o bıtlerden kurtarabılırmıyım

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    bit için sprey var petshoplarda al onu kuşun gözüne gelmeyecek şekilde kuşa 30cm uzaklıkta sık ve kafes ile tünekleri mutlaka temiz tutup haftada 1 kere kafes ve tüneklerede sana verilecek olan spreyden sık güzelce. geçmişolsun

3. Deren Görkem YETİKER

avi spray kullanmıştım ben iyi geliyordu.kullanma talimatı üzerinde yazıyor zaten. isterseniz o kuşu ayrı tutun evde başka kuş varsa. bulaştırmasın

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    avi sprey veya ardap iyidir,kafes ve tüm ekipmanlarınıda sıcak suyla yıkarsan kurtarırsın kuşu bu illetten

Sayfayı Paylaş