petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen Yardım.Kuşun ayağına ne oldu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 20 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar yaklaşık 2 gündür tünekte sabit durduğunda ayağı fotoğraftaki gibi oluyor sebebi ne olabilir

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşlar uyurken kafsını sırtına gömerek ya da ayağını kaldırarak uyurlar belki bu yüzden dir ancak yok değil diyorsanız ayak renginde ayak sıcaklığında bir değişme var mı bakın dışarı çıkadığınızda yürümesini sağlayın bakın yürürken topallıyor mu zamanında böle bir durum başıma gelmişti .

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Kafes tabanında yürürken hafif topallıyor diğer kuş bu aralar çok sıkıştırıyor ayağını ısırmaya çalışıyor ayağını diğer kuşun üstüne atıyor ikiside yavru olmasa çiftleşme derdinde diycem de ikiside erkek sanırım

4. Rassien

Beğenileri:
    30
  5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    İnşallah düzelir acaba kafesleri mi ayırsam bilemedim ki böyle görünce de içim acıyor

6. Rassien

Beğenileri:
    30
    bana kalırsa ayırın derim ayrı bir kafesde daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz daha rahat edebilir yemliği suyu daha yakın daha kolay ulaşabileceği bir mesafeye taşıyabilirsiniz daha rahat etmesi için

7. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    galiba öyle yapacam bugünden itibaren ayırıp bi süre takip edecem ama yem yemesinde hareketlerinde bi sorun yok eskisi gibi sizce kötü bi durum olsa iştahsızlık olmaz mı hareketsizlik felan

8. Rassien

Beğenileri:
    30
    bi yere çarptıysa eğer acıyodu belki sadece 1-2 güne geçer öyleyse ama yinede ciddi olabilir

9. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Benim yavru kuslarimdan bir tanesinin de ayagi digerleri ile oynarken veya kavga ederken incinmisti. ayaginin uzerine basamiyor ve topalliyordu. Diger kuslardan ayirdim, ayagina vazelin surdum, bir hafta 10 gun sonra eski sagligina kavustu.

10. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    bende ayırdım şimdi kafesleri diğeri çok uğraşıyordu ayağını ısırmaya çalıştığını farkedince hemen ayırdım zaten vazelini bende süreyim o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Yardım edebilecek kimse yok mu?

Sayfayı Paylaş