Karadeniz Pet

LÜtfen yardım nasıl hareket etmem gerekiyor

OSMANLI

Meraklı Üye
konuyu daha öncedende açmıştım ama kuş gittikçe azgınlaşıyor. Abilerim muhabetim 7-8 aylık ve ben ona kızdıkça bize ilgisi azaldı azıcık yüz versem hemen elıme tecavüz ediyor kafes kapısı devamlı acık dısarda ne bulursa hemen saldırıyor ama oyle boyle saldırma degıl afedersiniz ne kadar yapacak diye merak ettim elıme kıçını öyle bir sürmeye basladıki hayvana bir sey olacak diye korktum bu böylemi devam edecek yoksa ergenlikle alakalımıdır . Daha önceden böyle bir tecrübe yasayan biri beni aydınlatırsa sevinirim yanına dişi almak istemiyorum bize ilgisi azalmasın diye önerileriniz nelerdir.

Bu kuşa
ne yediriyorsunuz
sizin şikayetçi
olduğunuz
şeyi
bi çok
kişi
mumla
arıyor
bi formülü
varsa
en azından
bi başkasına
faydası
olsun. ..

Sadece yem veriyorum vitakraft veriyordum bulamadım versage galiba öyle bşr yem veriyorum mama vermiyorum ama ne yesek gelip tırtıklanıyor dediğinizde haklısınız ama ben kusu cıfte atmadıgım ıcın butun ofkesını bızden cıkartıyor ve cok uygunsuz hareketler ortaya cıkıyor mısafır gelse kafesten cıkartamıyoruz bu hızı nasıl kesılecek anlamadım

Evin delisi desene
hahaha
böyle bir şey
hiç aklıma
gelmezdi
valla
elinden tut bi çapkınlığa
gidin diyecem ama
oda olmaz
yokmu bi tanıdık
kuş sahibi
bi eğreti gelin bulsan
bi iki hafta takılsalar

Son düzenleme:
Üretici bul ver bir süreliğine işini halletsin geri al :D

bence yazık hayvana yaa bi dişi alsanız daha iyi olur sonuçta babalık dogal bırsey yani

Yanına dişi alın Yoksa işini sizle görecek :D

Geri