petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oguz Kızıl tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
  2. Emre TURAN

Öncelikle şunu söyleyim; eve yeni gelmiş bir muhabbet kuşu, hele hele 10 gündür evde olan bir muhabbet kuşu dışarı salınmaz. Çünkü o hayvan bu kadar kısa sürede orada konacağı yerleri kafasında belirleyemez.
    Suyuna vitamin ve kalsiyum takviyesi yapın, kuşunuza yumurta kabuğu verin (yeminin içine parçalayabilirsiniz). 2 haftaya düzelir. Geçmiş olsun.
    Ha bu arada kafesin tabanı o şekilde olursa hayvanın canı yanabilir, tabandaki o plastiği kaldırın.

#2 Emre TURAN, 26 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Kasım 2013
  3. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    tele falan tırmanıyo ama sımdı yere ındı oyle duruyo basıo ama cok az veterinere goturmelımıyım

4. Emre TURAN

Bana sorarsanız gerek yok. Tele tırmanıyorsa sağ ayağını kullanabiliyor demektir. Kullanabiliyorsa da çok ciddi bir sorunu yoktur. Dediğim gibi suyuna vitamin takviyesi ve kalsiyum takviyesi yapın. Geçer. Ama içiniz rahat etmiyorsa veterinere götürün.

5. ens

ens Guest

gecse bıle toparlıyo olarak kalabilir ıcının rahat etmesı ıcın bence gotur bı veterınere

6. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    goturdum veterınere az once geldım cok cıddı bısey degıl dedı sırıngayla bı ılac verdı agzına vitamın verdı suyuna damlat dıye 3 gune normal hale gelır ufak bı ıncınme dedı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

hala düzelmedi 3 gune gecer dedı 4 gun oldu hala ustune basamıyor baska napmalıyım acaba

Sayfayı Paylaş