Karadeniz Pet

lütfen yardım

Öncelikle şunu söyleyim; eve yeni gelmiş bir muhabbet kuşu, hele hele 10 gündür evde olan bir muhabbet kuşu dışarı salınmaz. Çünkü o hayvan bu kadar kısa sürede orada konacağı yerleri kafasında belirleyemez.
Suyuna vitamin ve kalsiyum takviyesi yapın, kuşunuza yumurta kabuğu verin (yeminin içine parçalayabilirsiniz). 2 haftaya düzelir. Geçmiş olsun.
Ha bu arada kafesin tabanı o şekilde olursa hayvanın canı yanabilir, tabandaki o plastiği kaldırın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
tele falan tırmanıyo ama sımdı yere ındı oyle duruyo basıo ama cok az veterinere goturmelımıyım

Bana sorarsanız gerek yok. Tele tırmanıyorsa sağ ayağını kullanabiliyor demektir. Kullanabiliyorsa da çok ciddi bir sorunu yoktur. Dediğim gibi suyuna vitamin takviyesi ve kalsiyum takviyesi yapın. Geçer. Ama içiniz rahat etmiyorsa veterinere götürün.

gecse bıle toparlıyo olarak kalabilir ıcının rahat etmesı ıcın bence gotur bı veterınere

goturdum veterınere az once geldım cok cıddı bısey degıl dedı sırıngayla bı ılac verdı agzına vitamın verdı suyuna damlat dıye 3 gune normal hale gelır ufak bı ıncınme dedı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

hala düzelmedi 3 gune gecer dedı 4 gun oldu hala ustune basamıyor baska napmalıyım acaba

Geri